1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Cardano Haberleri
  4. Binance, Cardano hard fork’u için büyük duyuruyu yaptı!

Binance, Cardano hard fork’u için büyük duyuruyu yaptı!

Binance, Cardano hard fork’u için büyük duyuruyu yaptı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Cardano hard fork’u Alonzo yükseltmesini destekleyeceğini duyurdu!

Binance Cardano hard fork’u Alonzo için geri sayımı başlattı!

İşlem hacimlerine göre dünyanın en büyük dijital varlık borsası olan Binance, Cardano’nun yakında başlatılması beklenen Alonzo yükseltmesini destekleyeceğini duyurdu.

Binance Cardano hard fork'u için büyük duyuruyu yaptı!

ADA coin sahipleri, geçici olarak para yatırma ve çekme işlemlerini gerçekleştiremeyecek Ancak, alım satım işlemleri hard fork’dan etkilenmeyecek.

Tartışmasız en popüler kripto para borsalarından biri olan Binance Cardano hard forku Alonzo’yu destekleyeceğini şöyle duyurdu: 

Değerli Binance kullanıcıları, 

Binance, Cardano (ADA) ağ yükseltmesini/hard forku destekleyecek.

ADA ağ yükseltmesi, yaklaşık olarak 2021-09-12 21:44 (UTC)’de başlayacak. ADA için para yatırma ve çekme işlemleri 2021-09-12 21:14 (UTC) tarihinden itibaren askıya alınacak.

Bu arada borsa, ADA yatırımcılarından, platform olarak kendilerine kesinti süresinden önce mevduatların tam olarak işleme konması için yeterli zaman vermelerini istedi. Borsa ayrıca, yatırımcılara hard fork ile ilgili gereken tüm teknik ayarlamaları yapacağı konusunda güvence verdi.

“Binance hesaplarında ADA bulunduran kullanıcıların tamamı için tüm teknik gereklilikleri yerine getireceğiz.”

KoinMedya olarak daha önce bahsettiğimiz gibi; Cardano’nun bugüne kadarki en önemli yükseltmesi olan Alonzo hard forku, resmi olarak 12 Eylül’de gerçekleşecek.

Proof of stake tabanlı blockchain ağında akıllı sözleşmeler başlatmayı mümkün kılacak olan bu hard fork, 21:44 UTC’de başlayacak. Yükseltme faaliyete geçer geçmez, Binance para yatırma ve çekme işlemlerine devam edecek.

En önemli yükseltmesini başlatmaya hazırlanan Cardano’nun yerel tokeni ADA, şu anda %12’lik bir artış ile birlikte 2.59 dolardan işlem görüyor. (Binance)

Binance Cardano hard fork'u için büyük duyuruyu yaptı!

Kaynak

Etiketler: