Loading...
btc
BTC
0.32%
Bitcoin
66.873,75 USDT
eth
ETH
0.1%
Ethereum
3.507,28 USDT
bch
BCH
1.17%
Bitcoin Cash
395,85 USDT
xrp
XRP
2.86%
Ripple
0,59 USDT
ltc
LTC
0.22%
Litecoin
73,56 USDT
bnb
BNB
0.46%
Binance Coin
596,10 USDT
sol
SOL
0.3%
Solana
169,64 USDT
avax
AVAX
0.8%
Avalanche
28,39 USDT
ada
ADA
-0.82%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
0.15%
Poladot
6,35 USDT
doge
DOGE
6.86%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
2.31%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Secret SCRT coin nedir, nasıl alınır, yatırım yapılır mı?

Secret SCRT coin nedir, nasıl alınır, yatırım yapılır mı?

featured
secret scrt coin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Secret Network, akıllı sözleşmelerde gizliliği koruyan ilk blockchain. Normal blockchainlerde akıllı sözleşmelere ait bilgilere herkes ulaşabilir. Secret blockchainde akıllı sözleşmeler şifrelenmiş verilerle yalnız sözleşmenin tarafları tarafından görülebilir. SCRT coin Secret Network yerel tokenidir.

Secret Network nedir?

Secret Network, blockchainler üzerinde yapılan işlemleri kontrol eden, akıllı sözleşmelerde gizliliği, mahremiyeti getiren ilk blockchain olarak karşımıza çıkıyor. Network Şubat 2020‘de lansman edildi. Secret Network’un CEO’su eski bir Enigma yöneticisi Tor Bair.

 

secret SCRT coin
Tor Bair

 

Akıllı sözleşmelerin gizli olmasının anlamı, Secret üzerinde inşa edilen uygulamaların şifrelenmiş verileri, blockchain nodeları (düğüm) de dahil olmak üzere kimseye açıklamadan kullanabilmesidir.

İlk defa olarak, Secret Network geliştiricilerin, güçlü, herhangi bir izne tabi olmayan ve gizliliği koruyan uygulamalar, Secret Apps geliştirmesine imkan tanıyor.

 

İlgili: Kripto para nedir, nasıl alınır?

Secret Network Şubat 2020’de lansman edildi ve 15 Eylül 2020’de güncellenerek gelişti. Blockchains varsayılan özellik olarak herkese açıktır. Yani blockchain üzerinde yer alan akıllı sözleşmelerde bulunan verileri herkes görebilir. Kullanıcı ve şirketler Secret Network’u seçerek, akıllı sözleşmeler üzerinde bulunan verilerinin gizliliğini muhafaza edebilirler. Secret Network merkezsiz ağların, gizlilik, mahremiyet, güvenlik ve ölçeklendirilebilirliğine katkı sağlıyor.

 

 

Secret SCRT coin nedir?

SCRT coin ki Secret Network SCRT’nin de kendi isimleri gibi okunması taraftarı, Secret Network’un yerel tokenidir. Secret SCRT coin ağ üzerinde yapılan işlem ve aktarımlarda ödeme aracı olarak kullanılır. Ayrıca kullanıcılar, SCRT coin ile Secret Network üzerinde yönetim oyu kullanmaya hak kazanırlar ve SCRT coini stake edebilirler.

Şu anda Secret SCRT coini stake etmek oldukça karlı olabilir. Network halen %25’in üzerinde stake ödülü veriyor. Ödülün yüksek olmasında stake eden kullanıcı sayısının az olması önemli bir etken.

 

 

Rakamlarla Secret SCRT coin

Yazının yazıldığı anda SEcret SCRT güncel verileri şu şekildedir.

  • Fiyat:0,96 USD
  • Market Cap değeri: 157,383,486 USD
  • Son 24 saat hacmi: 11,315,638USD
  • Dolaşımdaki SCRT: 163,295,557.00SCRT
  • Toplam arz: 190.165,060 SCRT
  • ATH, En yüksek değeri: 10,64 USD

 

İlgili: Bitcoin cüzdan nedir, wallet ne demek, 2020’nin en iyi Bitcoin cüzdanları

 

Secret SCRT coin nasıl alınır?

Secret SCRT coin Binance ve ATOMARS kripto borsaları üzerinden alınbilir.

Sosyal medyada Secret Network

Secret Network websitesi Network hakkında oldukça doyurucu bilgi sağlıyor. Sitenin forum sayfaları, kullanıcı yorum ve soruları Secret Network hakkında daha geniş bilgi edinmenizi sağlayabilir. Secret’in twitter’da da 61 binin üzerinde takipçisi var. Bu sayının yüksek bir sayı olduğunu söyleyelim. Anlaşılan kripto para dünyası SCRT coini takip ediyor.

Website
Twitter
Telegram
Github

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.