Loading...
btc
BTC
-2.44%
Bitcoin
65.885,31 USDT
eth
ETH
1.06%
Ethereum
3.476,20 USDT
bch
BCH
-5.22%
Bitcoin Cash
365,67 USDT
xrp
XRP
-1.86%
Ripple
0,60 USDT
ltc
LTC
2.08%
Litecoin
72,74 USDT
bnb
BNB
-0.96%
Binance Coin
581,62 USDT
sol
SOL
-4.05%
Solana
171,65 USDT
avax
AVAX
-6.58%
Avalanche
29,77 USDT
ada
ADA
-3.79%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
-3.18%
Poladot
5,90 USDT
doge
DOGE
-5.66%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
-3.19%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. İnceleme
  3. Santiment Network Token (SAN) Nedir?

Santiment Network Token (SAN) Nedir?

Santiment Network Token (SAN) Nedir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Santiment Network Token (SAN) nedir sorusunun yanıtını vermeye çalışacağız. Kripto para ticaretleri çok cazip bir fırsattır, ancak bir çok insan için de kafa karıştırıcıdır. Santiment Ağı bu soruna hitap edecektir. Pazar veri yayınları, haber kaynakları ve blok zinciri dünyasına yönelik kalabalık duygularıyla ilgili odak noktası, blok zincir varlıkların ileriye taşınmasında daha anlayışlı ve karlı bir yol açmalıdır.


Santiment Network Token (SAN) Nedir, İnceleyelim!

Uzmanlığın finansal dünyada büyük bir rol oynadığı açıktır. Sözde (ve kendini ifade eden) uzmanların görüşleri bugünlerde çok daha az anlam taşıyor. Uzmanlığın, özellikle şifreleme dünyasında kullanmak, biraz zordur. Santiment, dünyanın herhangi bir yerinde bulunmayan pazar duygusuna dayalı içerik ve veri yayınlarıyla bu sektöre netlik sağlamak istiyor. Bu nedenle herkes, güvenle ticaret yapabilecektir.

NASIL ÇALIŞIR?

Proje,verilere odaklanarak, acemi ticaret yapanların bile piyasa modelleri hakkında daha fazla bilgi edinmesini kolaylaştıracaktır. Büyük yatırımcılar için, bu bilgi genel hız ve ölçeği artırabilir. Proje sonunda kripto para birimleri ve blok zincir varlıkları için dünyanın en büyük veri kaynağı kütüphanesine dönüşecek.

Farklı haber kaynaklarından gelen içerikleri ve bilgileri tedarik eden Santiment,kriptokrasi ticareti yapanların “ana sayfası” olmayı hedeflemektedir. Bilgileri, düzenleme, ICO‘lar, blok zincir, pazar hassasiyeti ve benzeri birçok konuyu ele alacaktır. Proje ayrıca, daha gelişmiş spekülatörlerin tadını çıkaracağı nicel ticaret için düşük gecikme süresi ve gerçek zamanlı akış sunmaktadır.

Teknik ve iş ortaklarının yardımıyla Santiment, kesinlikle blok ticaret varlık ticareti bilgileri için yepyeni bir merkez haline gelebilir. Bu platformun kriptokrasi pazarlarının çalkantısını başarılı bir şekilde karşılayıp karşılayamayacağı tamamen farklı bir konudur. Yatırımcılar ve piyasa yapıcıları, haberlere bakılmaksızın, değerleri kendi isteklerine göre değiştirecekler. Santiment’in bu konuda herhangi bir etkisi olup olmadığını görmek ilginç olacak.

SAN TOKEN

Santiment üzerinde sağlanan tüm özelliklere ve bilgilere erişim, Santiment Ağ Token’ı gerektirir. Bu tokenla, içeriğe ve veri yayınlarına erişmek oldukça basittir. Bu token, ağın güvenliğini sağlamak ve pasif bir gelir akışı kazanmak için bekletilebilir. Ayrıca göz önünde bulundurulması gereken “özel” veri kümeleri için açık artırmalar da olacaktır. Sonuçta SAN, yalnızca platform trader’ların aradıkları bilgileri sağladığı takdirde gelişebilir.

YOL HARITASI

Veriye dayalı bir blok zincir ekonomisi oluşturmak çok kolay. Şu an için ekip, topluluk çalışmalarına erişmek, blok zinciri veri feed’lerini genişletmek ve Telegram’a bot eklemek için SAN simgesini bütünleştirmeye odaklanıyor. Bu yılın önümüzdeki günlerinde, ilk aboneliklerin satışının yanı sıra bir kalabalık duyarlılığı veri feed’i eklenmesini göreceğiz. Gelecekte bir itibar sistemi de uygulanacaktır. O zamana kadar yüzlerce veri yayını olacak ve üçüncü taraf entegrasyonu o tarihte canlı yayınlanacak.

Santiment Network Token (SAN) nedir sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.