Robert Kiyosaki’den Bitcoin için bir iyi bir kötü haber!

Robert Kiyosaki'den ayı piyasasının ortasında 'daha fazla Bitcoin alın' çağrısı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en çok satan kitapları arasında olan Zengin Baba Fakir Baba kitabının yazarı Robert Kiyosaki’den Bitcoin uyarısı geldi. Detaylar haberimizde.

Kitabı yüz milyonlar satan Robert Kiyosaki’den Bitcoin uyarısı!

Bitcoin hafta sonuna da uzun bir süredir bulunduğu seviyede girdi. BTC, nisan ayının başında 48,000 dolar ile yılın en yüksek seviyelerini gördü. Mayıs ayında ise 26,000 dolara geriledi ve son bir yılın en düşük seviyesine indi.

İlgili: Bitocin nedir, geleceği nasıl?

Uzun bir süredir 29,000 dolar ile 31,000 dolar arasında gidip gelen bir fiyat hareketine sahip. Yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 29,422 dolardan işlem görüyor. Son 24 saat içerisinde %2,72 değer kaybeden BTC, 560 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bitcoin, sahip olduğu piyasa değeri ile toplam hacmi 1,257 trilyon dolar olan kripto piyasasının %44,6’sını domine ediyor.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

Robert Kiyosaki’den Bitcoin için bir iyi bir kötü haber!

 


 

Bitcoin fiyatının nereye gideceğine dair birçok tahmin paylaşılıyor. Teknik göstergelerin zayıf olduğunu BTC’nin bir süre daha yükselişten uzak olduğunu hatırlatalım. Dünyanın en çok satan kitaplarından biri olan Zengin Baba Fakir Baba’nın yazarı finansçı Robert Kiyosaki’de Bitcoin’de yakın zamanda bir yükseliş öngörmüyor.

Bitcoin

 

Robert Kiyosaki, Bitcoin’de (BTC) uzun vadede bir yükseliş beklediğini ancak BTC’nin dibi henüz görmediğini ve daha da aşağıya ineceğini belirtiyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

1,9 milyon Twitter takipçisi bulunan ünlü yazar BTC’nin %70 düşse bile uzun vadede büyük bir potansiyeli olduğunu savunuyor.

Bitcoin’in geleceği konusunda iyimserim. Yeni dip testi bekliyorum. 20.000 dolar mı? 14.000 dolar mı? 11.000 dolar mı? 9.000 dolar mı? Bilmiyorum. Ancak Fed ve Hazine’nin yozlaşmış kuruluşlar olduğuna inanıyorum. Bu nedenle Bitcoin’e inanıyorum.”

Kiyosaki, ABD doları gibi fiat para birimlerine karşı bire bir ticaret yapmak üzere tasarlanmış kripto varlıkları olan stablecoinler hakkında ise uyarılarda bulunuyor. Kiyosaki, tablecoin ihraç edenlerin potansiyel olarak sözleşme yükümlülüklerini yerine getiremeyebilecekleri için karşı taraf riski taşıdığını savunuyor.

Canlı Bitcoin fiyatı

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Robert Kiyosaki’den Bitcoin için bir iyi bir kötü haber!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.