1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ripple’ın verdiği milyonlarca XRP’yi olduğu gibi dump etti
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Ripple’ın verdiği milyonlarca XRP’yi olduğu gibi dump etti

Ripple’ın verdiği milyonlarca XRP’yi olduğu gibi dump etti
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Eski Ripple CTO’su, son 3 haftada 150 milyon XRP’yi piyasaya dump etti. Kısa süre önce Ripple’dan yine yüklü miktarda XRP almıştı.


Eski CTO, Ripple’ın verdiği milyonlarca XRP’yi olduğu gibi dump ediyor

2012 yılında Christopher Larsen ile birlikte Ripple Labs’ı kuran Jed McCaleb, şirketin ilk baş teknoloji direktörüydü (CTO). McCaleb, son üç haftada 150.7 milyon XRP sattı.

McCaleb’in kripto para cüzdanında daha 590 milyon XRP duruyor.

İlgili – Jed McCaleb yine devrede ve yine XRP satıyor!

Ripple’dan 291 milyon XRP aldıktan sonra dump yapmaya devam

XRPscan sitesinin verilerine göre, McCaleb 21 Haziran’dan bu yana 150.7 milyon XRP gibi yüklü miktarda XRP çekerek satmak için borsalara gönderdi.

Bu kadar XRP, 98,169,275 dolar ediyor.

McCaleb sürekli XRP satıyor. Elindeki miktarı küçük parçalara bölerek her hafta bir miktar XRP satıyor. Bu satışlar sürekli devam ediyor.

Son 3 haftada bu haftalık XRP satış miktarları 6,036,204 XRP’den 4,896,458 XRP’ye düştü. Ardından ise 9,859,906 XRP’ye yükseldi. Son 2 günde ise McCaleb borsalara 5,846,888 coin gönderdi.

Ripple, eski Ripple CTO’su Jed McCale’e 7 Haziran’da 291,570,223 XRP göndermişti. Eski kurucu ile şirket arasında varılan anlaşmaya göre Ripple düzenli olarak McCale’e 2013 yılından bu yana ödeme yapıyor.

Topluluk, McCaleb’in elinde kalan XRP’leri de bu yılın Ağustos ayı sonuna kadar satmasını bekliyor.

Ripple’ın verdiği milyonlarca XRP’yi olduğu gibi dump etti

McCaleb’in XRP satışları Kaynak: XRPscan

Coinbase’de 62 milyon XRP hareketi, borsa XRP’yi geri mi getiriyor?

En büyük ABD kripto borsası Coinbase, cüzdanları arasında 62 milyon XRP transferi yaptı. Bir Twitter kullanıcısı, bu hareketlilik üzerine Coinbase’in 28 Temmuz’dan sonra XRP işlemlerini yeniden başlatabileceği tahminini dile getiriyor.

Bu tarihte ABD Senatörü Elizabeth Warren, SEC Başkanı Gary Gensler ile bir görüşme yapacak. Görüşmenin konusu ise kripto para piyasası için daha düzgün düzenlemeler.

İlgili – Coinbase’de devasa Ripple XRP hareketleri!

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: