Loading...
btc
BTC
-0.17%
Bitcoin
67.198,50 USDT
eth
ETH
-0.1%
Ethereum
3.493,97 USDT
bch
BCH
-0.43%
Bitcoin Cash
444,18 USDT
xrp
XRP
-0.18%
Ripple
0,48 USDT
ltc
LTC
-0.45%
Litecoin
76,96 USDT
bnb
BNB
-0.38%
Binance Coin
600,18 USDT
sol
SOL
-0.66%
Solana
148,31 USDT
avax
AVAX
-0.72%
Avalanche
31,32 USDT
ada
ADA
-0.28%
Cardano
0,42 USDT
dot
DOT
-0.5%
Poladot
6,35 USDT
doge
DOGE
-0.69%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
-1.07%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ripple’dan XRP’yi yaygınlaştıracak çok önemli adım!

ripple
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple (XRP), yeniliklere devam ediyor. İngiltere ve Avrupa’daki işletmeler için hızlı ödeme sistemleri oluşturmak adına önemli bir ortaklık kuruldu. Detaylar haberimizde.

Ripple’dan XRP’yi yaygınlaştıracak çok önemli adım!

San Francisco merkezli blok zinciri hizmet sağlayıcısı Ripple, işletmeler ve perakende kullanıcılar için Birleşik Krallık ve Avrupa’da sorunsuz bir ödeme sistemi kurmak için çok önemli bir ortaklığa imza attı.

Birleşik Krallık’ta büyük bir ödeme çözümleri sağlayıcısı olan Modulr ile Ripple birlikte çalışacaklarını duyurdular. Ripple (XRP), ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile sürüncemede giden davaya rağmen yeniliklere devam ediyor. Davanın belirsizliğine aldırmayan blok zinciri hizmet sağlayıcısı, 2022 yılına hızlı giriş yaptı.

İlgili: Ripple (XRP) nedir, geleceği nasıl

Alanlarında lider durumda olan iki FinTech, Trust Payments gibi işletmelerin Ripple’ın finansal teknolojisi RippleNet tarafından desteklenen uluslararası gerçek zamanlı ödemeleri yürütmesini kolaylaştırmayı amaçlıyor. Modulr, Bank of England’a doğrudan bağlı birkaç kuruluştan biri olarak biliniyor.

ripple

Ripple ve Modulr birlikte Asya Pasifik, Kuzey Amerika, Latin Amerika ve Orta Doğu bölgelerinden bölgeye gerçek zamanlı, fiyat açısından rekabetçi ve güvenilir ödemeler sunmayı sağlamak için çalışacak. RippleNet’in Avrupa Başkanı Sendi Young, Modulr’ın güçlü bir ödeme altyapısına sahip olduğunu ve RippleNet’i daha fazla şirket ve müşteriyi kapsayacak şekilde genişletme şansı olduğunu belirtti.

İlgili: Ripple (XRP) fiyat tahmini

Ripple (XRP) CEO’su Brad Garlinghouse, yaptığı açıklamada SEC ile aralarında olan davanın büyümelerini ve gelişmelerini etkilemeyeceğini ve Ripple’ın büyük ortaklıklar kurmaya devam edeceğini açıklamıştı. Yeni ortaklık Ripple’ın hız kesmeden yoluna devam ettiğini gösteriyor. 2021 yılında beklenilen patlamayı bir türlü gerçekleştiremeyen Ripple’dan (XRP) yeni yılda beklentiler büyük. Ünlü kripto analistleri kripto paranın özellikle lehine sonuçlacak SEC davasının ardından patlama yapacağını düşünüyor. Birçok uzman bu ihtimalin satın alınmasının karlı bir tercih olabileceği konusunda hemfikir.

İlgili: Ripple teknik analizi

Ripple (XRP) yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,62 dolardan işlem görüyor. XRP’ninin toplam piyasa değeri 29,9 milyar dolar. Bu değer ile kripto piyasasının en değerli 8’inci varlığı durumunda. Altcoin, son 24 saat içerisinde %,3,61 değer kazandı.

Günlük Ripple (XRP) grafiği

ripple Ripple’dan XRP’yi yaygınlaştıracak çok önemli adım!

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.