1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ripple’dan kritik Kanada kararı!

Ripple’dan kritik Kanada kararı!

Ripple’dan kritik Kanada kararı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple (XRP), Kuzey Amerika bölgesindeki büyüme çalışmalarında kritik bir karar aldı. Detaylar ve Ripple’a ait son gelişmeler haberimizde.

Ripple’dan kritik Kanada kararı!

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile devam eden ve sürüncemede kalan dava sürecinde Ripple, açılımlara devam ediyor. Gündemde olan davanın sonucundan bağımsız olarak benimsemeyi artırmak ve çeşitli ülkelerde entegrasyonu tamamlamak için çalışan blok zincir şirketi, Kanada için kritik bir adım attı.

Ripple blockchain ödeme protokolünün ve XRP tabanlı ürünlerin arkasındaki şirket olan Ripple Labs, çarşamba günü Toronto’da bir ofis açtı. Bu şirketin Kanada’daki ilk ofisi olacak.

Ripple tarafından yapılan açıklamada yeni çalışanların işe alınacağı belirtildi. Bu adım daralan kripto para piyasasında borsaların işten çıkarma haberlerinin arasında önemli bir adım olarak dikkat çekiyor.

Kripto pazarı, çalışılması en heyecan verici endüstrilerden biri, bu yüzden çalışanların, teknoloji şirketlerini ve geleneksel finansı bu alana girmek için bıraktıklarını ve ilanlara ilgilinin üst düzey olduğunu görüyoruz. Rippe CEO’su Brad Garlinghouse, bu yılın başında verdiği bir röportajda dava sürecinin Ripple’ın büyüme amacını engellemeyeceğini belirtmişti. Şirket o günden bu yana kritik adımlar atmaya devam ediyor.

İlgili: Ripple (XRP) nedir, geleceği nasıl?

Kanada, birkaç yıl önce ülkeye vasıflı çalışanları getirmeyi amaçlayan programları uygulamaya koymuştu. O zamandan beri Toronto, sayısız teknoloji girişimine ve teknolojiyle ilgili geniş bir topluluğa ev sahipliği yapıyor. Kanada, Ripple’ın da yeni adreslerinden biri oldu.

İlgili: Ripple fiyat tahmini

Ek olarak, Ripple daha önce Kanada’nın Waterloo Üniversitesi ve Toronto Metropolitan Üniversitesi ile bir blockchain araştırma girişimi programı ile iş birliği yapmış ve mezunları işe almıştı.

Ripple (XRP), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,32 dolardan işlem görüyor. Kripto paranın toplam piyasa değeri 15,750 milyar dolar ve bu değer ile piyasanın en değerli varlıkları arasında 8’inci sırada yer alıyor.

Günlük Ripple (XRP) fiyat hareketleri

Ripple’dan kritik Kanada kararı!

 

 

Canlı Rippe (XRP) fiyatı

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: