1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ripple’dan çok dikkat çeken kripto para raporu!

Ripple’dan çok dikkat çeken kripto para raporu!

Ripple’dan çok dikkat çeken kripto para raporu!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ödeme devi Ripple, dikkat çeken bir kripto para raporu açıkladı. Rapora ilişkin detaylar ve Ripple (XRP) teknik verileri haberimizde.

Ripple’dan çok dikkat çeken kripto para raporu!

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile arasındaki dava süreci sancılı devam eden Ripple’dan kripto paranın geleceğini ortaya koyan bir rapor geldi. Ripple, dava sürecinin büyümesini etkilemeyeceğini açıklamıştı. Bu büyüme planları çerçevesinde açılımlara devam eden blok zincir şirketi, yeni bir raporda önemli verilere ulaştığını açıkladı.

İlgili: Ripple nedir, geleceği nasıl?

Ripple tarafından, ödemeler için blok zinciri kullanmakla ilgilenen finans kurumlarının araştırıldığı çalışmanın raporu tamamlandı. Rapor kripto para endüstrisinin büyümeye devam edeceğini ortaya koyuyor.

Blok zinciri sistemlerine entegre etmek isteyen finans kuruluşlarının dörtte üçü 2025 yılına kadar kripto paraları kullanmayı planlıyor.

İlgili: Ripple fiyat tahmini

Ripple tarafından 11 Ağustos’ta yayınlanan küresel araştırmaya göre, dünya çapındaki finans kurumlarının %76’sı, mevzuatın izin vermesi koşuluyla önümüzdeki üç yıl içinde kripto para birimi kullanmak istiyor. Araştırmaya katılanların %71’i önümüzdeki üç yıl içerisinde kullanım planını hayata geçirmek için çalışmalara başladığını belirtiyor.

ripple Ripple’dan çok dikkat çeken kripto para raporu!

Bu karar finansal kuruluşların portföylerine kripto para ekleyeceği anlamına geliyor. Benimsenme oranı arttıkça kripto para piyasasının toplam hacminin artacağı ve kripto paraların değer kazanacağı tahmin ediliyor.

Ankete katılan finans kuruluşlarının %50’si kripto kripto para birimlerini kullanmalarının arkasındaki nedenlerden birinin enflasyona karşı koruma aracı olması olarak gösteriyor.

Araştırmayı yapan Ripple’ın kendi kripto parası XRP, kripto para piyasasının en değerli varlıkları sıralamasında 6’ncı en değerli kripto parası. Ripple, 0,37 dolarlık bir değere sahip. Kripto paranın toplam piyasa değeri ise 18,3 trilyon dolar. XRP, SEC davası öncesi 4 Ocak 2018’de 3,41 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini görmüştü.

Ripple (XRP) fiyat hareketleri  (Tüm zamanlar)

ripple Ripple’dan çok dikkat çeken kripto para raporu!

Canlı Ripple fiyatı

Kaynak

Etiketler: