Loading...
btc
BTC
-0.41%
Bitcoin
63.167,54 USDT
eth
ETH
-0.63%
Ethereum
3.082,42 USDT
bch
BCH
-3.72%
Bitcoin Cash
489,36 USDT
xrp
XRP
-0.48%
Ripple
0,50 USDT
ltc
LTC
0.22%
Litecoin
78,26 USDT
bnb
BNB
-0.55%
Binance Coin
549,68 USDT
sol
SOL
-1.67%
Solana
136,21 USDT
avax
AVAX
-0.08%
Avalanche
35,13 USDT
ada
ADA
0.8%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-0.16%
Poladot
6,70 USDT
doge
DOGE
-2.85%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
-0.88%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ripple’dan çok dikkat çeken kripto para raporu!

ripple xrp
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ödeme devi Ripple, dikkat çeken bir kripto para raporu açıkladı. Rapora ilişkin detaylar ve Ripple (XRP) teknik verileri haberimizde.

Ripple’dan çok dikkat çeken kripto para raporu!

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile arasındaki dava süreci sancılı devam eden Ripple’dan kripto paranın geleceğini ortaya koyan bir rapor geldi. Ripple, dava sürecinin büyümesini etkilemeyeceğini açıklamıştı. Bu büyüme planları çerçevesinde açılımlara devam eden blok zincir şirketi, yeni bir raporda önemli verilere ulaştığını açıkladı.

İlgili: Ripple nedir, geleceği nasıl?

Ripple tarafından, ödemeler için blok zinciri kullanmakla ilgilenen finans kurumlarının araştırıldığı çalışmanın raporu tamamlandı. Rapor kripto para endüstrisinin büyümeye devam edeceğini ortaya koyuyor.

Blok zinciri sistemlerine entegre etmek isteyen finans kuruluşlarının dörtte üçü 2025 yılına kadar kripto paraları kullanmayı planlıyor.

İlgili: Ripple fiyat tahmini

Ripple tarafından 11 Ağustos’ta yayınlanan küresel araştırmaya göre, dünya çapındaki finans kurumlarının %76’sı, mevzuatın izin vermesi koşuluyla önümüzdeki üç yıl içinde kripto para birimi kullanmak istiyor. Araştırmaya katılanların %71’i önümüzdeki üç yıl içerisinde kullanım planını hayata geçirmek için çalışmalara başladığını belirtiyor.

ripple Ripple’dan çok dikkat çeken kripto para raporu!

Bu karar finansal kuruluşların portföylerine kripto para ekleyeceği anlamına geliyor. Benimsenme oranı arttıkça kripto para piyasasının toplam hacminin artacağı ve kripto paraların değer kazanacağı tahmin ediliyor.

Ankete katılan finans kuruluşlarının %50’si kripto kripto para birimlerini kullanmalarının arkasındaki nedenlerden birinin enflasyona karşı koruma aracı olması olarak gösteriyor.

Araştırmayı yapan Ripple’ın kendi kripto parası XRP, kripto para piyasasının en değerli varlıkları sıralamasında 6’ncı en değerli kripto parası. Ripple, 0,37 dolarlık bir değere sahip. Kripto paranın toplam piyasa değeri ise 18,3 trilyon dolar. XRP, SEC davası öncesi 4 Ocak 2018’de 3,41 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini görmüştü.

Ripple (XRP) fiyat hareketleri  (Tüm zamanlar)

ripple Ripple’dan çok dikkat çeken kripto para raporu!

Canlı Ripple fiyatı

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.