1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ripple’da hareketlilik ve yükselen değerler: XRP’de ne oluyor?

Ripple’da hareketlilik ve yükselen değerler: XRP’de ne oluyor?

Ripple’da hareketlilik ve yükselen değerler: XRP’de ne oluyor?
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasının en değerli coinlerinden biri olan Ripple (XRP) ağında dikkat çeken bir hareketlilik var. Bazı veriler önemli seviyelere ulaştı. XRP’de neler olduğuna bakalım.


Ripple’da hareketlilik ve yükselen değerler: XRP’de neler oluyor?

Ripple ağında XRP’ye sahip olan adres sayısı 4.3 milyon ile yeni bir eşiğe ulaştı. Kripto para piyasasında ayı durumu devam ediyor. XRP’nin ise kendi sorunları var ve bunlarla uğraşıyor. Buna rağmen XRP sahiplerinin sayısı giderek artıyor.

XRP aktif adres sayısı yükselerek 4.3 milyona ulaştı

Kripto piyasası ile ilgili bilgiler sağlayan şirket Messari’ye göre, şu an XRP adres sayısı 4,302,193. Bu 4.3 milyon adres arasında 301 adreste en az 10 milyon dolar değerinde XRP var. Buna ek olarak 823 adresin bakiyesi 10 milyon dolardan fazla XRP’ye sahip.

İlgili – Bitcoin fiyatının 20,000 dolar ile zorlu sınavı: Güncel BTC teknik analizi 

XRP adresleri ile ilgili şu husus da dikkat çekiyor. Bakiyesi en az 1 dolar değerinde XRP olan adres sayısı raporda 4,299,813 olarak yer alıyor. Adres sayısı dışında XRP on-chain aktiviteleri de harekete geçti. Ağ üzerindeki aktif adres sayısı son 24 saatte yükseldi. Şimdi daha fazla adres alıcı olarak dikkat çekiyor. Bu da dikkat çeken oranda  cüzdanlara akışı ortaya çıkarıyor.

Messari’nin verilerine göre, son 24 saatte 66,977 aktif adres var. Bunlardan 52,575’i alıcı ve 21,429’u da gönderici. Son bir ayda aktif adres sayısında yüzde 29 oranında bir artış var.

İlgili – Ethereum fiyatı bu destekten yükselişe geçebilir mi? Güncel ETH teknik analizi

XRP fiyatı 0.33 doların altında mücadele ediyor

Bu gelişmeler üzerinde XRP son 24 saatte en yüksek işlem hacmine sahip dördüncü kripto para oldu. XRP’nin 848 milyon dolar işlem hacmi bulunuyor.

Ripple’da hareketlilik ve yükselen değerler: XRP’de neler oluyor?

XRPUSD grafiği Kaynak: TradingView

Bu gelişmeler olurken XRP fiyatı 0.33 dolar ile mücadele ediyor. Grafikte dip seviyeden bir yükseliş var. Ancak bu seviyenin çok üzerine çıkamıyor.

Kaynak

Etiketler: