Son günlerin kazandıran altcoini Ripple (XRP) yeni haftada yükselişe devam edecek mi?

ripple
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son günlerin en çok kazandıran altcoini olan Ripple (XRP) için yeni haftada hedef hangi seviye? Son gelişmeler ve Ripple (XRP) teknik verileri yazımızda.

Son günlerin kazandıran altcoini Ripple (XRP) için yeni haftada hedef hangi seviye?

Son günlerin kazandıran altcoini Ripple (XRP) son iki günde önemli bir satın alma baskısı ile %20’ye yakın değer kazandı. XRP fiyatı 7 ve 12 Eylül arasında %12 yükseldi ancak 0,360 dolarda dirençle karşılaştı. Bu yükselişi, 0,325 dolardan bir taban oluşturan %10’luk bir geri çekilme izledi. 16 Eylül’de tetiklenen patlayıcı artış, havale jetonunu 48 saatin altında %20 artırdı.

İlgili: Ripple (XRP) nedir, geleceği nasıl?

Yazının kaleme alındığı anlarda, XRP fiyatı Ripple’ın 11 Haziran’dan bu yana yükselmesini engelleyen 0,381 dolarlık engeli yeniden test ediyor. Altcoin, Coinmarketcap verilerine göre 0,3807 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Ripple (XRP) fiyat tahmini

Bu direnç başarılı şekilde aşılırsa XRP 0,439 dolarlık direnç seviyesine ulaşabilir. Bu da altcoinin %14 daha yükseleceği anlamına gelir.

ripple

Bununla birlikte, yatırımcılar, Ripple için bir sonraki adım için iyi bir giriş noktası olarak hizmet edebilecek 0,360 dolarlık potansiyel bir geri çekilmeye de dikkat etmelidir.  XRP fiyatı 0,381 dolarlık engeli aşamazsa, 0,360 dolarlık destek tabanı, kenarda kalan alıcıların girebileceği bir yer olacaktır.


Ancak 0,357 doların altına yakın bir günlük mum çubuğu, daha düşük bir dip yaratacaktır. Bu da yükseliş tezini geçersiz kılacaktır.

Ripple, 19 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. XRP bu değer ile toplam değeri 961 milyar dolar olan kripto piyasasının en değerli varlıkları arasında 7’nci sırada yer alıyor.

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Son günlerin kazandıran altcoini Ripple (XRP) yeni haftada yükselişe devam edecek mi?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.