1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Bitcoin, Ethereum ve Ripple (XRP)’ı önümüzdeki hafta neler bekliyor?

Bitcoin, Ethereum ve Ripple (XRP)’ı önümüzdeki hafta neler bekliyor?

Bitcoin, Ethereum ve Ripple (XRP)’ı önümüzdeki hafta neler bekliyor?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Önümüzdeki hafta için 3 fiyat tahmini: Bitcoin, Ethereum, Ripple. En popüler kripto paralardan BTC, ETH ve XRP için gelecek hafta neler olabileceğine dair tahminlerde bulunuyoru. Şüphesiz bu tahminlerin gerçekleşme ihtimali kesin olmadığı için yatırımcıların kendi araştırmalarını yapıp ona göre hareket etmelerini tavsiye ediyoruz.

Bitcoin fiyat tahmini

P2P dijital paranın değeri Eylül ayından bu yana %15 azaldı. Eylül ayının ilk haftasında, 20.000 dolarda bir ayı ve boğa birikimi oldu ve bu da sonuçta büyük resimde büyük endişeleri tetikledi. Ayılar ve boğalar, ayın başından beri rekabetçi bir mücadele içindeler. Kırmızı mum çubuğu yeşil muma hakim olduğunda bir satış göstergesi tespit edilebilir. Fiyat, bu hafta satıcıların hakimiyeti nedeniyle %1’lik Fibonacci seviyesinden %38,2’lik dirence 20.000 ila 21.000$ arasında düştü.

Bitcoin Bitcoin, Ethereum ve Ripple (XRP)'ı önümüzdeki hafta neler bekliyor?

Bitcoin fiyatı şu anda $19847.474 ve %23,6 destek seviyesine yaklaştıkça düşüş eğilimine giriyor. Grafik, satıcıların alıcılar üzerinde baskın olduğunu açıkça ortaya koyuyor ve bir satış sinyali veriyor. Ayılar, her seferinde düşüş hacminde bir artışla %50, %61.8 ve %70 Fib seviyelerinin üstesinden geldi. Koparma destek seviyesinde gerçekleşirse Bitcoin fiyatında bir düşüş ve direnç seviyesinde olursa fiyatta bir artış göreceğiz.

Ethereum Fiyat Tahmini

Ethereum’un fiyatı şu anda 1.432,25 dolar ve önceki saatte %0,81, son günde %2,86 ve önceki hafta %17,52 düştü. Ethereum fiyatı Temmuz ayından bu yana istikrarlı bir şekilde yükseliyor ve grafik boğalar ve ayılar arasındaki şiddetli rekabeti gösteriyor. Fiyatların yükselip düştüğü görülebilir ve hararetli bir rekabetin ardından fiyatın 1427.84$ destek seviyesine düştüğü keşfedildi. 1749,35 dolar olan trend dönüş çizgisine doğru yükselmesi bekleniyor. Bu noktada, küçük bir ret bekleniyor, ancak alıcılar fiyatı yukarı çekecek ve bir yükselişi tetikleyecek gibi duruyor.

Bitcoin Bitcoin, Ethereum ve Ripple (XRP)'ı önümüzdeki hafta neler bekliyor?

XRP fiyat tahmini

XRP’nin fiyatı şu anda 0,3484 dolar ve son 24 saatte %6,92 artarken önceki saat ve haftaya göre sırasıyla %0,18 ve %1,75 düştü. XRP’nin fiyatı Eylül ayı boyunca büyük ölçüde dalgalandı. Fiyatların %23,6 Fibonacci seviyesine yükseldiği ve ardından 0,32 $’ın altına keskin bir şekilde düştüğü görülüyor. Fiyatlar bir kez daha yükselir, ancak kısaca reddedilir. Ancak yoğun satın alma baskısı nedeniyle %23,6 destek seviyesinde bir kırılma yaşanıyor.

Bitcoin Bitcoin, Ethereum ve Ripple (XRP)'ı önümüzdeki hafta neler bekliyor?

Fiyatlar, önemli bir süre boyunca %38.2 ve %23.6 destek ve direnç seviyeleri arasında birikiyor. Fiyat düşüş trendine giriyor ve %23,6 destek seviyesindeki kırılmanın ardından destek seviyesine geri dönüyor. Düşüş trendi devam ediyor, ancak alıcıların baskısı fiyatın yükselmesine, %23,6 destek seviyesini kırmasına ve mevcut fiyatın üzerine çıkmasına neden oluyor. XRP fiyatı %38,2 Fib seviyesini 0,34 dolardan temizleyebilirse, bir rallinin en yakın hedefleri 0,37 dolar ve 0,39 dolar. Bu işlem, fiyatın %17’ye kadar artmasına neden olabilir.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: