1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ripple (XRP)’ın avukatı 19 Eylül’ü işaret etti: İyimserim…

Ripple (XRP)’ın avukatı 19 Eylül’ü işaret etti: İyimserim…

Ripple (XRP)’ın avukatı 19 Eylül’ü işaret etti: İyimserim…
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

XRP aniden %8 zıplamış gmrünüyor. XRP aniden %8 yükseldi ve CryptoLaw kurucusu fiyat artışıyla ilgili  “tesadüfe” dikkat çekti. İşte bu son fiyat artışıyla ilgili çarpıcı ayrıntılar haberimizde.

Ripple (XRP) fiyat artışının arkasında ne var?

XRP fiyatı aniden %8 yükseldi ve kazançlar açısından ilk 10 kripto para birimini geride bıraktı. Yazım sırasında XRP, son 24 saatte %8 artışla 0,354 dolardan el değiştiriyordu. Şaşırtıcı bir hareketle XRP, 16 Eylül’de 0,321 $’lık düşük bir seviyeden 0,358 $’lık yüksek bir seviyeye yükseldi. CryptoLaw kurucusu John Deaton, son fiyat artışıyla ilgili çarpıcı bir şeyin altını çiziyor. XRP %8 yükselirken, LBRY blok zincirinin yerel tokeni LBC %11 artarken Dragonchain tokeni DRGN %5 arttı. İlginç bir şekilde, John Deaton’a göre bunlar “SEC tarafından ima edilen” varlıklardı.

Ripple

Deaton açıklamasında, SEC’in tutarsızlıklarına dikkat çekti ve şöyle dedi: “Bu anı sözlü tartışma sırasında hatırlıyorum. SEC avukatı başlangıçta düşünmek zorunda kalacağını söylese de, sonra vazgeçti. Herhangi birinin kar bekleyebileceği söylenebilirse, bu onların gerçekten kar beklemesini gerektirmez. Bunu bir an için düşünün. SEC’in her bir kritik olayda nasıl dağıldığını görüyor musunuz?”

Ripple’ın genel danışmanı Stuart Alderoty, SEC başkanı Gary Gensler’i, neyin menkul değer olup neyin olmadığını belirlemek için Yüksek Mahkeme tarafından belirlenen Howey testini “yanlış ifade ettiği” için hedef aldı. Alderoty şunları yazdı: “Gensler, yatırım yapan kamunun ortak bir girişimin çabalarına dayalı karlar öngörmesi durumunda bunun bir menkul kıymet olduğunu söyledi. Mahkemeler bunu zaten reddetti.”

Ripple

LBRY blok zinciri ayrıca, SEC’in yalnızca fiyat hareketi yeteneğinin bir tokeni menkul kıymet yapmak için yeterli olduğuna inandığını gösteren bir örneği de aktardı. Önümüzdeki “devasa olaylar” Avukat Jeremy Hogan’a göre, Ripple özet kararında açılış dilekçelerinin sunulması ve LBRY davasında yaklaşan karar, önümüzdeki yıllarda kripto alanını etkilemeye devam edebilecek iki “dev” olay. Jeremy Hogan, halkın tarafların elindeki kartları göreceği “oyunun sonu” olacağına inandığı 19 Eylül tarihi konusunda da iyimser. Bir tweet dizisinde, özetlerin yalnızca redakte edilmiş versiyonlarının 19 Eylül’de görüleceğini belirtti.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: