Ripple (XRP) rallisi devam edecek mi?

ripple
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ripple (XRP) son yedi günde önemli bir ralli yaparak %40 değer kazandı. Ripple rallisi devam edecek mi? Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Ripple (XRP) rallisi devam edecek mi?

Kripto para piyasasında yaşanan geri çekilmenin ortasında haftanın öenmli ataklarından biri Ripple’dan (XRP) geldi. Ripple %60’a kadar değer kazandı. Son gün yaşadığı değer kaybı şuan haftalık getiriyi %40’a çekmiş durumda.

İlgili: Ripple (XRP) nedir, geleceği nasıl?

XRP’nin piyasa değeri 16.14 milyar dolardan 27 milyar dolara kadar yükseldi. Yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 23,2 milyar doların biraz üzerinde bir değere sahip.

Ripple XRP haftalık fiyat hareketleri

ripple

 

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile arasında devam eden dava sürecinin sona yaklaştığı haberleri Ripple’ın değerinin yükselmesi için önemli bir katalizör oldu. Yaklaşık iki yıldır devam eden dava sürecinde Ripple ile SEC’in davanın sonuca bağlanması için mahkemeye başvurması yatırımcılar arasında bir alım baskısı oluşmasını sağladı.


İlgili: Ripple (XRP) fiyat tahmini

0,4215 dolarlık direnç kırıldıktan sonra boğlar kontrolü ele aldı. Günün son saatlerinde bir kar satışı oldu ve XRP, son bir saatte %2 değer kabetti.

Savunma avukatı James K. Filan, 19 Eylül 2022’de Ripple’ın özet karar için mahkemeye başvurduğunu açıkladı. XRP’nin menkul kıymet olup olmadığına dair bir kararın aralık ayının ortasına kadar verilmesi bekleniyor. Ripple lehine oluşan atmosfer XRP’ye önemli bir sıçrama tahtası olacak gibi görünüyor.

Ripple’ın başdanışmanı Stuart Alderoty, en son raporunda kendilerine güvendiklerini ve Aralık 2020’den beri devam eden bu davanın belki de çözülmeye yaklaştığını belirtti.

XRP için daha uzun vadeli olasılıklara yönelik yatırımcı görüşü pozitif olunca etrafındaki heyecan güçleniyor olabilir.

Kripto analisti Michaël van de Poppe’da XRP’nin orta ve uzun vadede bir patlama yaşayacağını belirtti.  Rippe (XRP) şu anda 0,46 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ripple (XRP) rallisi devam edecek mi?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.