1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ripple ve Binance’in yüklü XRP transferi yarışı

Ripple ve Binance’in yüklü XRP transferi yarışı

Ripple ve Binance’in yüklü XRP transferi yarışı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para sektörünün iki dev kuruluşu Ripple ve Binance, adeta yüklü XRP transferi yarışına girişti. Bu iki kuruluş da neredeyse eş zamanlı olarak milyonlarca adetlik XRP trasferi yaptı. Kripto devleri ne yapmaya çalışıyor?


Ripple ve Binance’in 100 milyon XRP transferi neyin işareti?

Son verilere göre, kripto sektörünün devleri Ripple ve Binance, 100 milyon XRP tokenlik yüklü bir XRP transferi gerçekleştirdi.

Büyük kripto para hareketlerini izleyen Whale Alert platformunun sağladığı verilere göre, son 24 saatte birkaç dev XRP birikimi hareket etti. Bu transferleri ise Ripple ve kripto para borsası Binance gerçekleştirdi.

Bu transferler sırasında toplam 100 milyon XRP token taşındı. Şu an 6. sırada bulunan kripto para XRP ise 1.08 dolardan işlem görüyor.

İlgili – Ripple – SEC davasında önemli gelişme: Ripple sonunda kabul etti

100 milyon XRP transferinde Ripple da işin içinde

Popüler blockchain izleyicisi Whale Alert bir tweet paylaşarak, son 24 saatte 108,241,261 dolar değerinde inanılmaz bir XRP transferi olduğunu bildirdi. Bu transferin ise Ripple ve Binance borsası tarafından yapıldığını bildiriyor.

San Francisco merkezli Ripple, 40 milyon XRP tokeni kendi RL18-VN cüzdanına ve kripto para borsası Bitso’ya gönderdi. Söz konusu cüadan genellikle Ripple’ın XRP dağıtmak için kullandığı adres. İkincisi ise Ripple’ın Meksika ve Latin Amerika’daki ODL ortağı.

Bu yılın başında Bitso 1 milyar dolarlık bir fon toplamıştı. Bu olay ise Bitso’nun Latin Amerika’nın ilk milyar dolarlık kripto girişimi yapıyor.

Binance ise toplamda 60 milyon XRP’yi Bitgo ve diğer kripto para borsalarına transfer etti.

Ripple ve Binance’in 100 milyon XRP transferi neyin işareti?

Transferin ayrıntıları Kaynak: Twitter

SBI kuruluşu TAOTAO XRP’yi listeleyecek

Bu arada Japon kripto para borsası TAOTAO, 22 Eylül’den itibaren XRP işlemleri başlatacağını duyurdu. Bu işlemler yerel saatle 16.00’da başlayacak. TAOTAO, Eylül’ün başında SBI VC Trade ile birleşmişti.

TAOTAO, XRP işlemlerini dört farklı kripto para paritesi üzerinden sunacak. Bunlar şöyle: Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve Bitcoin Cash.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: