1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriRipple Haberleri
  3. Ripple – SEC davası dönüm noktasında: XRP balinaları artıyor

Ripple – SEC davası dönüm noktasında: XRP balinaları artıyor

Ripple – SEC davası dönüm noktasında: XRP balinaları artıyor
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple – SEC davasında yeni gelişmeler mahkeme sürecinin seyrini değiştirecek türden. Öyle görünüyor ki bu gelişmeler XRP balinalarını hem harekete geçirdi hem de sayısını artırdı. Ayrıntılara bakalım.


Ripple – SEC davası dönüm noktasında: XRP balinaları artıyor

Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasında devam eden dava süreci yeni gelişmelerle dönüm noktasına geldi. Bu durum aynı zamanda XRP balina (1 ile 10 milyon XRP arasında coine sahip adresler) sayısında artışa da yansıdı.

Binance on chain veriler ise kısa süre önce bilinmeyen bir cüzdanın 28 milyon dolar değerinde 60 milyon XRP transfer ettiğini gösteriyor. Neredeyse eş zamanlı olarak 60,9 milyon XRP de Bitstamp borsasından başka bir adrese gönderildi. Yaklaşık değeri 28,4 milyon dolar değerinde.

İlgili – İşte, Ripple – SEC davasının sonuçlanacağı tarih

XRP fiyatı şu an toparlanma belirtileri gösteriyor. Bundan dolayı balinaların iştahı da arttı ki sonuçta bu da XRP fiyatına destek veriyor. Şu an sınır ötesi ödemeler tokeni 0,387 dolardan işlem görüyor. Bu, son 24 saatte yüzde 10 oranında değer kazandığını gösteriyor. Yine de son yedi günde yüzde 11 düştü. CoinMarketCap aynı zamanda XRP işlem hacminin de arttığını gösteriyor. Muhtemelen işlem hacmine balinalar pump yaptırdı. Yüzde 69 oranında artarak 2 milyar doların üzerinde.

Ripple – SEC davasında son gelişmeler

Ripple davasında SEC'in elini güçlendirecek belge geliyor!

Ripple – SEC davasında yaşanan son gelişmeler, kripto şirketinin lehine olarak değerlendiriyor. Bundan dolayı XRP taraftarları Ripple için olumlu karar çıkacağını düşünüyor.

Bu dava artık iki yıldır devam ediyor. SEC ise sürekli davayı uzatmak istiyor. Uzmanlara göre dava 2023’ün ilk çeyreğinde karara bağlanır.

İlgili – Ripple, SEC karşısında zafere yaklaşırken XRP’de ralli hazırlığı

Tüm bunlara ek olarak davaya üçüncü taraf olarak katılan 12 şirket de Ripple’a destek olan yeni raporlar sundu mahkemeye. Tüm bu gelişmeler Ripple için pozitif gelişmeler. Bundan dolayı XRP fiyatı toparlanmaya çalışırken, balinaların da hareketleri dikkat çekiyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: