1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ripple davasının bitiş tarihine ilişkin flaş bir iddia ortaya atıldı!

Ripple davasının bitiş tarihine ilişkin flaş bir iddia ortaya atıldı!

Ripple davasının bitiş tarihine ilişkin flaş bir iddia ortaya atıldı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu SEC arasında devam eden davanın bitiş tarihine ilişkin yeni bir iddia ortaya atıldı. Detaylar haberimizde.

Ripple davasının bitiş tarihine ilişkin flaş bir iddia ortaya atıldı!

Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasında sürüncemede devam eden dava için yeni bir iddia ortaya atıldı. Davanın bitiş tarihi ile ilgili birçok spekülasyon dolaşıyor.

Dava süreci Ripple lehine ilerliyor. Yatırımcılar Ripple’ın davanın sonucuna göre büyük bir yükseliş gerçekleştireceğini tahmin ediyor. Gözler davanın yargıcı Torres’te. Geçtiğimiz günlerde Avukat Jeremie Hogan, sosyal paylaşım platrormu Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Ripple ile SEC arasında bir uzlaşma görüşmesi yapılacağını ve Ripple lehine seyreden süreç nedeniyle SEC’in uzlaşmaya gidebileceğini ve bunun da kasım ayından önce davanın sonuçlanmasını sağlayabileceğini açıkladı.

Cryptolaw kurucusu John Deaton ise bugün yaptığı açıklamada davanın mart ayı içerisinde sonuçlanabileceğini belirtti. Denton, Federal yargıçların yılda iki kez kongreye 6 ay veya daha uzun süredir bekleyen önergeler için bir liste sunduğunu ve yargıç Torres’in dava hakkında karar vermez ise bunu raporlaması gerektiğini belirtti. Bu nedenle davanın bu ay sonunda bitebileceğini ifade etti.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, dava sürecinin kendi lehlerine sonuçlanacağından emin ancak davadan bağımsız olarak açılımlara devam edeceklerini ve yeni ülkelere ve sektörlere açılmak için anlaşmalar yaptıklarını duyurmuştu.

İlgili: Ripple fiyat tahmini

Ripple dava sonrası kripto para borsalarında delist edilince büyük bir değer kaybı yaşasa da sonraki dönemlerde toparlandı. XRP’nin dava sürecinin ardından yükselişe geçeceğini tahmin eden analistler, davanın lehe sonuçlanma olasılığının yatırımcılar tarafından satın alınması gerektiğini savunuyor.

Ripple (XRP), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,75 dolardan işlem görüyor. Altcoin, son 24 saat içerisinde %4,25 değer kazandı. XRP’nin toplam piyasa değeri 35,9 milyar dolarda ve bu değer ile kripto piyasasının en değerli 6’ncı varlığı durumunda.

İlgili: Ripple (XRP) teknik analizi

Günlük Ripple (XRP) fiyat hareketleri

ripple Ripple davasının bitiş tarihine ilişkin flaş bir iddia ortaya atıldı!

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: