Loading...
btc
BTC
1.74%
Bitcoin
64.926,42 USDT
eth
ETH
3.43%
Ethereum
3.161,25 USDT
bch
BCH
7.78%
Bitcoin Cash
513,65 USDT
xrp
XRP
4.99%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
5.55%
Litecoin
85,34 USDT
bnb
BNB
3.49%
Binance Coin
573,30 USDT
sol
SOL
6.47%
Solana
151,72 USDT
avax
AVAX
9.5%
Avalanche
37,95 USDT
ada
ADA
7.86%
Cardano
0,50 USDT
dot
DOT
8.59%
Poladot
7,25 USDT
doge
DOGE
4.31%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
12.27%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ripple davasının bitiş tarihine ilişkin flaş bir iddia ortaya atıldı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu SEC arasında devam eden davanın bitiş tarihine ilişkin yeni bir iddia ortaya atıldı. Detaylar haberimizde.

Ripple davasının bitiş tarihine ilişkin flaş bir iddia ortaya atıldı!

Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasında sürüncemede devam eden dava için yeni bir iddia ortaya atıldı. Davanın bitiş tarihi ile ilgili birçok spekülasyon dolaşıyor.

Dava süreci Ripple lehine ilerliyor. Yatırımcılar Ripple’ın davanın sonucuna göre büyük bir yükseliş gerçekleştireceğini tahmin ediyor. Gözler davanın yargıcı Torres’te. Geçtiğimiz günlerde Avukat Jeremie Hogan, sosyal paylaşım platrormu Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Ripple ile SEC arasında bir uzlaşma görüşmesi yapılacağını ve Ripple lehine seyreden süreç nedeniyle SEC’in uzlaşmaya gidebileceğini ve bunun da kasım ayından önce davanın sonuçlanmasını sağlayabileceğini açıkladı.

Cryptolaw kurucusu John Deaton ise bugün yaptığı açıklamada davanın mart ayı içerisinde sonuçlanabileceğini belirtti. Denton, Federal yargıçların yılda iki kez kongreye 6 ay veya daha uzun süredir bekleyen önergeler için bir liste sunduğunu ve yargıç Torres’in dava hakkında karar vermez ise bunu raporlaması gerektiğini belirtti. Bu nedenle davanın bu ay sonunda bitebileceğini ifade etti.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, dava sürecinin kendi lehlerine sonuçlanacağından emin ancak davadan bağımsız olarak açılımlara devam edeceklerini ve yeni ülkelere ve sektörlere açılmak için anlaşmalar yaptıklarını duyurmuştu.

İlgili: Ripple fiyat tahmini

Ripple dava sonrası kripto para borsalarında delist edilince büyük bir değer kaybı yaşasa da sonraki dönemlerde toparlandı. XRP’nin dava sürecinin ardından yükselişe geçeceğini tahmin eden analistler, davanın lehe sonuçlanma olasılığının yatırımcılar tarafından satın alınması gerektiğini savunuyor.

Ripple (XRP), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,75 dolardan işlem görüyor. Altcoin, son 24 saat içerisinde %4,25 değer kazandı. XRP’nin toplam piyasa değeri 35,9 milyar dolarda ve bu değer ile kripto piyasasının en değerli 6’ncı varlığı durumunda.

İlgili: Ripple (XRP) teknik analizi

Günlük Ripple (XRP) fiyat hareketleri

ripple Ripple davasının bitiş tarihine ilişkin flaş bir iddia ortaya atıldı!

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.