1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ripple CEO’su kripto portföyünü açıkladı! Hangi altcoine yatırım yapıyor?

Ripple CEO’su kripto portföyünü açıkladı! Hangi altcoine yatırım yapıyor?

Ripple CEO’su kripto portföyünü açıkladı! Hangi altcoine yatırım yapıyor?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Son günlerin gözde altcoini Ripple (XRP) CEO’su Brad Garlinghouse, yatırım yaptığı altcoini açıkladı. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Ripple CEO’su kripto portföyünü açıkladı! Hangi altcoine yatırım yapıyor?

Son günlerin en çok kazandıran kripto paralarından biri olan Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse, Messari CEO’su Ryan Selkis ile bir söyleşi yaptı. Garlinghouse, söyleşi sırasında kripto portföyünü açıkladı.

İlgili: Ripple fiyat tahmini

XRP, son haftada yaptığı ralli ile tüm gözleri üzerine çekti. Ripple ile SEC arasında devam eden yargı sürecinde sona yaklaşıldığı bilgileri gelince altcoin için önemli bir alım baskısı oluştu. Son birkaç günde kar satışları gelse de XRP için alım baskısının bir süre daha devam edeceği tahmin ediliyor.

Ancak Garlinghouse’un portföyünde sadece XRP bulunmuyor. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, kripto portföyünün Ethereum içerdiğini ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) önde gelen akıllı sözleşme platformuyla ilgili son açıklamalarına katılmadığını söyledi.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Garlinghouse, SEC’in Ethereum’un kayıt dışı bir menkul kıymet olarak kabul edilebileceği konusundaki son görüşüne tıpkı Ripple’da olduğu gibi itiraz ediyor.

SEC’in Ethereum hakkındaki son açıklaması, Garlinghouse’a göre, SEC’in eski Kurumsal Finansman Direktörü Bill Hinman’ın 2017’de yaptığı konuşmada söyledikleriyle çelişiyor.

Ünlü CEO, aynı zamanda kripto piyasasının en değerli varlığı olan Bitcoin’in de portföyünde yer aldığını belirtti.

 “Ben şahsen Bitcoin, Ethereum ve XRP’ye sahibim. Tüm portföyüm uzun vadeli yatırımda. SEC’in Kurumsal Finans Direktörü Bill Hinman, dünyanın önüne çıktı ve ‘ETH’nin bir menkul kıymet olduğunu ve menkul kıymet dışı bir yapıya dönüştüğünü düşünüyoruz’ diyen bir konuşma yaptı. Kanun aslında Bill Hinman’ın söylediklerini söylemiyor.”

Ripple CEO’su SEC’in dava süreçlerinde ve açıklamalarda tutarsız davrandığını belirterek kurumu eleştirdi.

Ünlü CEO’nun portföyündeki kripto paralar olan Bitcoin, Ethereum ve Ripple sırasıyla 18.894, 1.305 ve 0,48 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

 

Etiketler: