Loading...
btc
BTC
0.25%
Bitcoin
64.069,30 USDT
eth
ETH
1.19%
Ethereum
3.042,37 USDT
bch
BCH
1.16%
Bitcoin Cash
485,20 USDT
xrp
XRP
1.34%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
0.68%
Litecoin
77,88 USDT
bnb
BNB
-0.93%
Binance Coin
547,99 USDT
sol
SOL
-0.16%
Solana
138,22 USDT
avax
AVAX
5.08%
Avalanche
35,62 USDT
ada
ADA
2.33%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
2.5%
Poladot
6,55 USDT
doge
DOGE
-0.36%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
3.21%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ripple CEO’su kripto portföyünü açıkladı! Hangi altcoine yatırım yapıyor?

ripple
Ripple
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son günlerin gözde altcoini Ripple (XRP) CEO’su Brad Garlinghouse, yatırım yaptığı altcoini açıkladı. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Ripple CEO’su kripto portföyünü açıkladı! Hangi altcoine yatırım yapıyor?

Son günlerin en çok kazandıran kripto paralarından biri olan Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse, Messari CEO’su Ryan Selkis ile bir söyleşi yaptı. Garlinghouse, söyleşi sırasında kripto portföyünü açıkladı.

İlgili: Ripple fiyat tahmini

XRP, son haftada yaptığı ralli ile tüm gözleri üzerine çekti. Ripple ile SEC arasında devam eden yargı sürecinde sona yaklaşıldığı bilgileri gelince altcoin için önemli bir alım baskısı oluştu. Son birkaç günde kar satışları gelse de XRP için alım baskısının bir süre daha devam edeceği tahmin ediliyor.

Ancak Garlinghouse’un portföyünde sadece XRP bulunmuyor. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, kripto portföyünün Ethereum içerdiğini ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) önde gelen akıllı sözleşme platformuyla ilgili son açıklamalarına katılmadığını söyledi.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Garlinghouse, SEC’in Ethereum’un kayıt dışı bir menkul kıymet olarak kabul edilebileceği konusundaki son görüşüne tıpkı Ripple’da olduğu gibi itiraz ediyor.

SEC’in Ethereum hakkındaki son açıklaması, Garlinghouse’a göre, SEC’in eski Kurumsal Finansman Direktörü Bill Hinman’ın 2017’de yaptığı konuşmada söyledikleriyle çelişiyor.

Ünlü CEO, aynı zamanda kripto piyasasının en değerli varlığı olan Bitcoin’in de portföyünde yer aldığını belirtti.

 “Ben şahsen Bitcoin, Ethereum ve XRP’ye sahibim. Tüm portföyüm uzun vadeli yatırımda. SEC’in Kurumsal Finans Direktörü Bill Hinman, dünyanın önüne çıktı ve ‘ETH’nin bir menkul kıymet olduğunu ve menkul kıymet dışı bir yapıya dönüştüğünü düşünüyoruz’ diyen bir konuşma yaptı. Kanun aslında Bill Hinman’ın söylediklerini söylemiyor.”

Ripple CEO’su SEC’in dava süreçlerinde ve açıklamalarda tutarsız davrandığını belirterek kurumu eleştirdi.

Ünlü CEO’nun portföyündeki kripto paralar olan Bitcoin, Ethereum ve Ripple sırasıyla 18.894, 1.305 ve 0,48 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.