fbpx
promodex_koinmedya_banner_1440x90
promodex_koinmedya_banner_1440x90
BTC : 501731 ₺ ETH : 33500 ₺ XRP : 8.277 ₺ LTC : 1494.1 ₺ USDT : 13.753 ₺ XLM : 2.65 ₺
  1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Günün en çok kazandıran kripto parası Revain (REV) nedir? Rev Coin yatırım yapılabilir mi?

Günün en çok kazandıran kripto parası Revain (REV) nedir? Rev Coin yatırım yapılabilir mi?

Günün en çok kazandıran kripto parası Revain (REV) nedir? Rev Coin yatırım yapılabilir mi?
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Günün en çok kazandıran kripto parası Revain (REV) oldu. %25’lik değer artışı ile Revain, ilk 100’e girmeyi başardı. Revain (REV) nedir? Rev Coin yatırım yapılabilir mi?


Revain (REV) nedir? Rev Coin yatırım yapılabilir mi?

Kripto para piyasalarında her gün yeni bir aktör ile karşılaşıyoruz. Revain coin her ne kadar eski bir kripto para olsa da kripto para piyasalarında bugün yaşadığı %25’lik pump ile dikkatleri üzerine çekti.

Ethereum blockchain’i tabanlı bir online platform olan Revain, geliştiricilerin kendi projeleri hakkında gerekli feedback’leri almak için geliştirildi. Bu platform geliştiricilerin yaptıkları çalışmaları ekonomik yönde teşvik etmeyi hedefliyor.

Blockchain tabanlı aplikasyonlar hakkında kullanıcıların geri dönüşlerini doğru biçimde değerlendiren Revain platformu, ihtiyaç duyulan verileri üretmekte ve paydaşları ile paylaşmaktadır. Revain, feddbackleri değerlendirmek için yapay zeka uygulamalarından da destek alıyor.

2018 yılında Rusya’nın başkenti Moskova’da kurulan Revain’in kurucusu Rinat Arslanov’dur. Arslanov, blockchain endüstrisindeki birikimini Revain’i kurmak için harcamıştır. Projenin ardındaki diğer kişiler ise şu şekilde:  CFO Grigor Aproyan, COO Aleksey Belashenko; CTO Andrew Timokhin, ürün sahibi Dmitry Bogachev, tasarımcı Vlad Bocharov, dijital yönetici Ksenia Fendich ve muhasebe yöneticisi Tatiana Muntyanu.

Lütfen Bkz: Güncel Bitcoin fiyat tahmini

Revain yazının kaleme alındığı saatte 0.011 dolardan işlem görüyor. Revain tüm zamanların rekorunu 4 yıl önce 4.49 dolar ile kırdı. Hali hazırda REV, 2018 yılındaki iddiasından oldukça uzak duruyor. 2021’deki boğa sezonunda ise REV, 11 Mayıs’ta en çok 0.049 doları gördü.

Yeni yılın ilk günlerinde Revain 0.015 dolara kadar çıkan Revain, yazının kaleme alındığı saatte 0.011 dolar bandında işlem görüyor.

Aşağıdaki grafikte Revain – REV token fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

 

Revain fiyatları

Lütfen Bkz: Güncel Ethereum fiyat tahmini

Kaynak

Canlı Revain – REV token fiyatları

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.