1. Home
  2. Koin Haberleri
  3. Revain (REV) nedir? Rev Coin yatırım yapılabilir mi?

Revain (REV) nedir? Rev Coin yatırım yapılabilir mi?

Revain (REV) nedir? Rev Coin yatırım yapılabilir mi?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Günün en çok kazandıran kripto parası Revain (REV) oldu. %25’lik değer artışı ile Revain, ilk 100’e girmeyi başardı. Revain (REV) nedir? Rev Coin yatırım yapılabilir mi?


Revain (REV) nedir? Rev Coin yatırım yapılabilir mi?

Kripto para piyasalarında her gün yeni bir aktör ile karşılaşıyoruz. Revain coin her ne kadar eski bir kripto para olsa da kripto para piyasalarındapopülerliği 2021’de yakaladı.

Ethereum blockchain’i tabanlı bir online platform olan Revain, geliştiricilerin kendi projeleri hakkında gerekli feedback’leri almak için geliştirildi. Bu platform geliştiricilerin yaptıkları çalışmaları ekonomik yönde teşvik etmeyi hedefliyor.

Blockchain tabanlı aplikasyonlar hakkında kullanıcıların geri dönüşlerini doğru biçimde değerlendiren Revain platformu, ihtiyaç duyulan verileri üretmekte ve paydaşları ile paylaşmaktadır. Revain, feddbackleri değerlendirmek için yapay zeka uygulamalarından da destek alıyor.

2018 yılında Rusya’nın başkenti Moskova’da kurulan Revain’in kurucusu Rinat Arslanov’dur. Arslanov, blockchain endüstrisindeki birikimini Revain’i kurmak için harcamıştır. Projenin ardındaki diğer kişiler ise şu şekilde:  CFO Grigor Aproyan, COO Aleksey Belashenko; CTO Andrew Timokhin, ürün sahibi Dmitry Bogachev, tasarımcı Vlad Bocharov, dijital yönetici Ksenia Fendich ve muhasebe yöneticisi Tatiana Muntyanu.

Lütfen Bkz: Güncel Bitcoin fiyat tahmini

Revain yazının kaleme alındığı saatte 0.004 doların üstünde işlem görüyor. Revain tüm zamanların rekorunu 4 yıl önce 4.49 dolar ile kırdı. Hali hazırda REV, 2018 yılındaki iddiasından oldukça uzak duruyor. 2021’deki boğa sezonunda ise REV, 11 Mayıs’ta en çok 0.049 doları gördü.

Yeni yılın ilk günlerinde Revain 0.015 dolara kadar çıkan Revain, yazının kaleme alındığı saatte 0.0011dolar bandında işlem görüyor.

Aşağıdaki grafikte Revain – REV token fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Revain Revain (REV) nedir? Rev Coin yatırım yapılabilir mi?

Lütfen Bkz: Güncel Ethereum fiyat tahmini

Şimdi de Revain arz bilgilerine göz atalım.

Piyasada işlem gören Revain miktarı: 85.061.485.690 REV (26 Mayıs 2022).

Maksimum arz konusunda ise net bir bilgi bulunmuyor.

Kaynak

Canlı Revain – REV token fiyatları