1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Raoul Pal: Bu altcoin boğa koşusuna liderlik yapacak!

Raoul Pal: Bu altcoin boğa koşusuna liderlik yapacak!

Raoul Pal: Bu altcoin boğa koşusuna liderlik yapacak!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, Ethereum rakibi bir altcoinin bir sonraki boğa koşusuna liderlik yapacağını söyledi. Detaylar haberimizde.

Raoul Pal: Bu altcoin boğa koşusuna liderlik yapacak!

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, kripto para piyasasının genel durumunu sıklıkla ele almaya devam ediyor. Ünlü yönetici, bir Ethereum (ETH) rakibinin sonraki boğa döngüsünde kripto pazarlarının geri kalanını gölgede bırakacağını söyledi.

İlgili: Solana (SOL) nedir?

Yeni bir bana bir şey sor (AMA) oturumunda konuşan Real Vision kurucusu, Solana (SOL) blok zincirinin son zamanlarda teknik sorunları olmasına rağmen, bunun Ethereum rakibinin zincir üzerindeki yüksek aktivitesini engellemediğini ve ağ büyümesini olumsuzlaştırmadığını söylüyor.

altcoin

“Solana’yı seviyorum. Evet, kırılmaya devam ettiğini anlıyorum. Evet, herkesin bunu bildiğini de anlıyorum, bu yüzden bunda herhangi bir bilgi avantajı yok. Kırılmadan kurtulursa ki en büyük kripto protokollerinden biri ve bunu yapacak gücü var. Ethereum dışındaki diğer zincirlerden daha fazla etkinliğe sahip. Solana’nın bir sonraki döngüde zirvede olma olasılığı benim için çok yüksek. Bu yüzden Solana’yı seviyorum, benim için bir tane.”

Makro uzmanı, fiat para biriminin değer kaybettiği bir ortamda iyi performans gösteren sektörlerin kripto para birimleri ve teknoloji hisseleri olduğuna dikkat çekti ve bu nedenle dijital varlıklarda uzun vadeli yükseliş beklentisi olduğunu belirtti.

“Gerçekten ilginç olan şey, her şeyi merkez bankası bilançosuna böldüğünüzde, fiat para birimlerinin değer kaybetmesinden daha iyi performans gösteren şey nedir? Dünyada sadece iki şey var: ikisi de kripto para birimi – Bitcoin ve Ethereum – ve teknoloji hisseleri.”

Ünlü yönetcinin dikkat çektiği Solana, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 33,07 dolardan işlem görüyor. SOL, 11,8 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

İlgili: Solana (SOL) fiyat tahmini

Kaynak

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler:

Total
0