Raoul Pal: Bu altcoin boğa koşusuna liderlik yapacak!

kripto para
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, Ethereum rakibi bir altcoinin bir sonraki boğa koşusuna liderlik yapacağını söyledi. Detaylar haberimizde.

Raoul Pal: Bu altcoin boğa koşusuna liderlik yapacak!

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, kripto para piyasasının genel durumunu sıklıkla ele almaya devam ediyor. Ünlü yönetici, bir Ethereum (ETH) rakibinin sonraki boğa döngüsünde kripto pazarlarının geri kalanını gölgede bırakacağını söyledi.

İlgili: Solana (SOL) nedir?

Yeni bir bana bir şey sor (AMA) oturumunda konuşan Real Vision kurucusu, Solana (SOL) blok zincirinin son zamanlarda teknik sorunları olmasına rağmen, bunun Ethereum rakibinin zincir üzerindeki yüksek aktivitesini engellemediğini ve ağ büyümesini olumsuzlaştırmadığını söylüyor.

altcoin

“Solana’yı seviyorum. Evet, kırılmaya devam ettiğini anlıyorum. Evet, herkesin bunu bildiğini de anlıyorum, bu yüzden bunda herhangi bir bilgi avantajı yok. Kırılmadan kurtulursa ki en büyük kripto protokollerinden biri ve bunu yapacak gücü var. Ethereum dışındaki diğer zincirlerden daha fazla etkinliğe sahip. Solana’nın bir sonraki döngüde zirvede olma olasılığı benim için çok yüksek. Bu yüzden Solana’yı seviyorum, benim için bir tane.”

Makro uzmanı, fiat para biriminin değer kaybettiği bir ortamda iyi performans gösteren sektörlerin kripto para birimleri ve teknoloji hisseleri olduğuna dikkat çekti ve bu nedenle dijital varlıklarda uzun vadeli yükseliş beklentisi olduğunu belirtti.

“Gerçekten ilginç olan şey, her şeyi merkez bankası bilançosuna böldüğünüzde, fiat para birimlerinin değer kaybetmesinden daha iyi performans gösteren şey nedir? Dünyada sadece iki şey var: ikisi de kripto para birimi – Bitcoin ve Ethereum – ve teknoloji hisseleri.”


Ünlü yönetcinin dikkat çektiği Solana, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 33,07 dolardan işlem görüyor. SOL, 11,8 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

İlgili: Solana (SOL) fiyat tahmini

Kaynak

 

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Raoul Pal: Bu altcoin boğa koşusuna liderlik yapacak!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.