1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Portföyünde bu iki altcoin olanlar dikkat! Ünlü analist uyardı

Portföyünde bu iki altcoin olanlar dikkat! Ünlü analist uyardı

Portföyünde bu iki altcoin olanlar dikkat! Ünlü analist uyardı
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Pentoshi, iki altcoin için yatırımcıları uyardı. Pentoshi’nin uyarıları ve teknik veriler haberimizde.

Portföyünde bu iki altcoin olanlar dikkat! Ünlü analist uyardı

Kripto para piyasası haftanın son iş gününde kırmızı bir tablo ile karşı karşıya. Altcoinlerdeki düşüş derinleşiyor. İlk 10 içerisindeki altcoinler arasında en derin düzeltme Solana ve Cardano’da yaşanıyor. Bu iki altcoini Ripple (XRP) izliyor. Kripto piyasanın toplam değeri 906 milyard olara geriledi. Ünlü kripto analisti Pentoshi ise piyasanın kötü gidişatında yatırımcıları iki altcoinin performansına karşı uyardı.

Analist, Cardano (ADA) ve yeni altcoin projesi Aptos’un (APT) derin geri çekilmeler yaşayabileceğini belirtti. Pentoshi, sosyal paylaşım platformu Twitter’da yaptığı analizde 650 binden fazla takipçisi için ilk önce yeni bir güncellemeyi başarı ile tamamlayan Cardano’yu ele aldı.

İlgili: Cardano (ADA) fiyat tahmini

Cardano ADA’nın %50 veya daha fazla bir düzeltme yaşayabileceğini belirten ünlü trader, ADA’nın toparlanmasının ise çok zor olacağını belirtti.

altcoin

 

“ADA şimdi ışıkları kapatıyor ve kripto paraların öldüklerinde gittiği yere gidiyor. Aralık-Ocak aylarında Solana ve Ethereum dahil olmak üzere bunun gibi neredeyse birkaç alternatif için grafikler yayınladım.”

Pentoshi, ikinci olarak yeni bir altcoin projesi olan ve “Solana katili” olarak anılan Aptos’a baktı. Yatırımcıların yeni projeye yaklaşmaması gerektiği konusunda uyarılarda bulundu.

“Şahsen Aptos’un yanına gitmem. 2 milyar dolarlık bir değerleme artırdığına inanıyorum. Belki kısa vadede oynaklık elde edersiniz. Ama bence, grafik zamanla böyle bir şeye dönüşecek. Zaman ve fiyat aksini kanıtlasın.”

altcoin

Pentoshi ayrıca genel kripto pazarında da düşüş pozisyonu alıyor. Kripto borsalarının kullanıcı kaybettiğini ve bunun kripto projelerine daha az para girmesine neden olduğunu söylüyor.

Cardano ve Aptos ise yazım anında sırasıyla 0,33 ve 7,17 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

Etiketler: