1. Home
  2. İnceleme
  3. Güncel Populous (PPT) rehberi: PPT coin nedir? PPT haber-yorum ve analiz

Güncel Populous (PPT) rehberi: PPT coin nedir? PPT haber-yorum ve analiz

Güncel Populous (PPT) rehberi: PPT coin nedir? PPT haber-yorum ve analiz
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Populous (PPT coin) nedir? Populous sadece akıllı sözleşme kullanmakla kalmayan, aynı zamanda  blockchain teknolojisini kullanarak dünyanın her yerinden çok sayıda farklı fatura ticaretinde, hem yatırımcılar, hem de fatura satıcıları için  kendine özgü yatırım ortamı yaratmak amacıyla XBRL verilerinde sabitlenmiş tokenleri de kullanır.


Populous (PPT coin) nedir? 

Populous hakkında bilmemiz gereken çok detaylı, anlaşılmaz bir konu yok esasen. Bitcoin blockchain teknolojisini ilk  kullanan olabilir ama son zamanlarda neredeyse herşey diyebiliriz kendi bünyesinde bu teknolojiden faydalanıyor. Blockchaini bünyesine alan en son yenilik ise, fatura ve yatırım finans işleri için özellikle tasarlanmış ethereum tabanlı ilk ve tek platform olan Populous‘dur.

Populous  Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Veriler her zaman mali kararlar verme noktasında önemli rol oynamışlardır. İşte bu noktada Populous blockchaini sisteme dahil etme ihtiyacı duymuştur. Çünkü teknoloji bize sadece her türlü mali para aktarımımızı kaydetme imkanı sağlamıyor ayrıca güvenle saklamamıza da imkan veriyor. Dahası platform tarafından kullanıcılara, kaydettikleri ve sakladıkları her tür varlık  için şeffaflık ve gizlilik için gereken tüm  haklar da veriliyor.

ilginizi çekebilir: PPT coin coinmarket verileri

Bu blockchain teknolojisiyle, saklanan tüm veriler, ihtiyaç duyulduğunda, genellikle de kişinin kendi gizliliğini  sağlaması gerektiğinde, sorunsuz ve anonim olarak da paylaşılabiliyor.

Bahsedilen tüm bu noktaların hepsi inanılmaz gelebilir size ama platformun ne sunduğu ve ondan nasıl yararlanılacağını anlamakta zorluk çekenler için daha geniş bir açıklama yapmakta fayda var. Güvenilir bir yorumu okumaktansa blockchain temelli  bu uygulamanın daha iyi nasıl anlaşılacağını bir şema ile gösterelim:

Populous (PPT coin) nasıl çalışır?

populous-ppt-coin-nedir

 

Diğer tüm küçük iş sahipleri için, borç almak çok ideal bir çözüm değil aslında. Özellikle de işiniz eğer çok acil fona ihtiyaç duyuyorsa. Hepimiz bunu yaşamışızdır, işleyen sermaye fonunda ani artışlar ya da planlanmamış kısa vadeli bir yatırım bizi hemen harekete geçmeye zorlar. Ancak böyle bir  durumda çoğu zaman hemen istediğimizi elde edemeyiz, fonu bulsak bile  bedeli beklediğimizden ağır olabilir.

İş için kredi çekmek ya da borç almak yerine, işletmemize olan borçları neden tahsil etmeyelim?

İşte platformun tam olarak yaptığı bu, Geleneksel fatura sağlayıcısı kavramını benimsiyor ve  işinize  alacaklı olunan parayı hemen almanıza yardımcı oluyor – bu da genellikle mali sıkıntılara neden olan 45 gün beklemenin aksine kısa sürede gerçekleşiyor.

ilginizi çekebilir: Güncel Bitcoin ve Kripto Para Analiz Rehberi / Uzmanların Strateji ve Taktikleri: Nasıl yatırım yapılır, ne zaman alınır, ne zaman satılır?

Fatura finansmanı kullanarak, işletmeler bazı faturalarını çabuk bir şekilde tahsil etmek için seçkin faturalarını indirimli olarak satabiliyorlar. Faturayı satın alan kişi bunu üstleniyor ve müşteri ödediğinde parayı alıyor. Sistem bu mantığa dayanıyor.

Populous  global olarak fatura finansmanını genişletmek ve genel olarak da  geliştirilmiş bir sistem oluşturmak için blockchain teknolojisini, XBRL verilerini ve Altman Z-skor formülünü kullanıyor.

PPT coin güncel fiyat grafiği