Loading...
btc
BTC
0.23%
Bitcoin
64.292,71 USDT
eth
ETH
-0.76%
Ethereum
3.491,74 USDT
bch
BCH
1.19%
Bitcoin Cash
387,50 USDT
xrp
XRP
-0.65%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
0.23%
Litecoin
74,34 USDT
bnb
BNB
0.07%
Binance Coin
586,52 USDT
sol
SOL
-0.19%
Solana
134,35 USDT
avax
AVAX
-6.35%
Avalanche
25,74 USDT
ada
ADA
0.25%
Cardano
0,38 USDT
dot
DOT
2.15%
Poladot
5,73 USDT
doge
DOGE
0.17%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
1.02%
Shiba Inu
0,00 USDT

Güncel Hypershare (HSR) Coin rehberi: HSR coin nedir? HSR haber-yorum ve analiz

Hypershare (HSR) Coin nedir?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Hypershare (HSR Coin) nedir? Hypershare (HSR) yatırımcılara dijital para pazarında ticaret yapma imkanı veren merkezi olmayan ve açık kaynak platformudur.


Hypershare (HSR coin) nedir?

hypershare-hsr-coin-nedir

Hypershare (HSR) Coin, Çok güvenli ve sağlam blockchainler (bloklar temelinde) ve blok bazlı olmayan blockchainler O’nun iki kilit özelliği. Bu yeni, merkezi olmayan ve dağıtılmış Ledger sistemi, blockchain bazlı olan ve olmayan iki sistem arasındaki boşluğa köprü olacak. Böylece değer ve bilgi, farklı blockchainler arasında özgürce dolaşacak. Ancak yatırımcıların Hcash ve Hshare’yi ayırt etmeleri önemli. Hcash ilk önce pazara başlangıç-öncesi Coin olarak sokuldu. Şubat 2018’de 1:1 oranında Hshare’e dönüştürüldü.

https://www.youtube.com/watch?v=N3IKH8ydhfw

Networkun dizaynı farklı blockchainler arasında işleme bile izin veriyor. Bu benzersiz özellik yatırımcıların Bitcoin, Ethereum ve blockchain bazlı kripto paraların işlemlerini kolayca yapmalarına da izin veriyor. Hem de yersiz maliyete maruz kalmadan ve de daha yüksek bir hızda…HSR coin, geleneksel ticaret sistemini istila eden aracılara ihtiyaç duymadan bu işlemlerin platform vasıtasıyla yapılabilmesini sağlıyor.  Hcash özel ve kamusal işlemleri eş zamanlı olarak destekliyor, DAO yönetim ve kuantum direnç teknolojisi; kripto para topluluğu ve yatırımcıların  dikkatini çekiyor.

HSR Coin ilk olarak 18 Ağustos 20172’de sunuldu. Geliştirici ekip iki lider endüstrinin CEO ları Dallas Brooks ve Khali Ackar’dan oluşuyor.  Bunların Çin’den geldiği ve uluslararası üniversitelerden üyelerle birlikte daima kendi ün kazanmış araştırma ekipleriyle birlikte çalıştıkları söyleniyor.

Hypershare (HSR) Nasıl Çalışıyor

Hshare pek çok anonim ve yoğun güvenlikli kripto paralar için bir yan zincir; Verge, Pivx ve de Bitcoin ve Ethereum. Zk-SNARK olarak bilinen Zero Knowledge Proofs (ZKP)’yi kullanıyor. Bu teknoloji ticaret yapan kişinin kimliğini diğer tarafa karşı anonim hale getiriyor. Yüksek derecede gizli ve güvenli.  Şifreleme yoluyla daha fazla popüler hale gelerek yatırımcıyı, iş ve dijital para sektörünü büyütme potansiyeline sahip.

Özel ve kamusal kripto para ticaretindeki kolaylaştırmalar sonucu, Hshare tasarımcıları farklı dijital cüzdanlar dizayn ederek iki işlemi ayırdılar. Özel kripto işlemleri sadece ticaret yapanın ulaşabileceği  siyah dijital cüzdan kullanırken, kamusal dijital para ilgilenen herkesin ulaşabileceği beyaz dijital cüzdan kullanıyor. Hshare içindeki iki network coinin diğer kripto paralarla etkileşimine izin veriyor.  Hshare DAO yönetimini başarmak için yüksek-düzeyli Proof of Work(PoW) ve Proof of Stake(PoS) teknolojilerini kullanıyor. Böylece gerçek zamanlı fonların kullanımına izin veriyor ve kullanıcı ilişkilerini Maximize ediyor. Aynı zamanda doğal olarak mevcut kripto paraları taklit eden kuantum rezistans teknolojisini kullanıyor.

Hypershare (HSR) Nasıl Satın Alınır

Hshare satın almadan önce yatırımcılar bir başka Coin satın almak zorundalar.  Bu Token başlangıçta yatırımcının Debit ya da Kredi Kart kullanarak alınmasına izin vermiyor. Diğer kripto paraları satın aldıktan sonra istedikleri miktarda kripto parayı Hshare ile değiştirebilirler. Daha sonra yatırımcının ya da ticaret yapanın içinde birikim yapmasına izin veren Ledger’deki  dijital cüzdanlarda biriktirebilirler ve ticaretini yapabilirler.

Yükselen popülarite ile birlikte yatırımcılar bu Coin’e şüpheyle yaklaşıyor ve değerinin üzerinde olabileceğini farz ediyorlar. Ancak bu duygularla birlikte Hshare popüler olmaya devam ediyor ve yeni ve hayranlık uyandırıcı özelliğinden dolayı değeri şu ana göre daha da yükselebilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.