1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Poppe bu 4 altcoinin yükselişe geçeceğini öngörüyor!

Poppe bu 4 altcoinin yükselişe geçeceğini öngörüyor!

Poppe bu 4 altcoinin yükselişe geçeceğini öngörüyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, son analizlerinde dört altcoin için yükseliş sinyalleri öngördüğünü açıkladı. Detaylar haberimizde.

Poppe bu 4 altcoinin yükseleceğini öngörüyor!

Kripto para piyasası, Terra çökücünün ardından yaşanan güven bunalımını üzerinden atmaya çalışıyor. Yatırımcıların gözü altcoinlerde ve ünlü analist Michaël van de Poppe, yeni analizlerini açıkladı.

Geçtiğimiz aydan bu yana Ethereum’un piyasada estirdiği rüzgar son günlerde yerini bir geri çekilmeye bıraktı. Bu süre içerisinde Dogecoin ve Shiba gibi meme coinlerde bir ralli yaşandı.

Poppe, 622.300 Twitter takipçisi için yaptığı analizlerde BNB coin (BNB), Chainlink (LINK), Litecoin (LTC) ve Celer Network (CELR) coini ele aldı.

Ünlü analist, Binance kripto borsasının kendi kripto parası BNB’nin güçlü bir yükseliş trendinde kaldığını, ancak yakın vadede hafif bir geri çekilme beklediğini söyledi.

İlgili: BNB coin fiyat tahmini

“295 doların desteği sürdürüp sürdürmediğini görmek istiyoruz. Bu sağlanırsa sıradaki hedefin 375 doların olduğunu varsayıyorum.”

altcoin

 

BNB, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 307 dolardan işlem görüyor.

Analistin listesindeki bir diğer kripto para merkezi olmayan oracle ağı Chainlink. Kripto strateji uzmanına göre, 12 dolarlık yukarı yönlü hedefine ulaşmadan önce LINK için de bir geri çekilme olası.

“8 doların destek olarak belirlenmesini ve ardından 12 doların potansiyel hedef için tahtada olmasını bekliyoruz.”

LINK ise yazım sırasında 8,13 dolardan işlem görüyor. Kripto para, 3,8 milyar dolarlık değer ile piyasanın en değerli varlıkları arasında 24’üncü sırada.

altcoin

 

İlgili: Chainlink (LINk) fiyat tahmini

Van de Poppe’nin radarındaki bir diğer altcoin ise Litecoin (LTC).  Poppe, LTC’nin yükseliş trendini sürdürmek için 65 dolar desteğini sağlam tutması gerektiğini söylüyor.

İlgili: Litecoin (LTC) fiyat tahmini

“Eğilim hala yukarı, ancak 65 dolarda çok önemli bir dirençle karşı karşıya. 58 doların üzerinde devam ettiğini görmek isterim. ğer bunlar tutarsa, 75 dolara ve muhtemelen 95 dolara devam edeceğine şüphe yok.”

altcoin

Listedeki son kripto para ise Celer Network CELR. Van de Poppe, boğaların altcoinin en yakın desteğini elinde tuttuğu sürece CELR için %40’lık bir ralli öngörüyor.

“Trend yukarı doğru. 0,0235-0,024 ABD dolarının destek olarak tutulduğunu görmek istiyorum ve ardından 0,034 ABD doları mümkün.”

altcoin

 

CELR, 0,23 dolardan işlem görürken kripto paranın piyasa değeri 163 milyon dolar. Bu değer CELR’i en değerli 158’inci varlık yapıyor.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: