1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Polygon’dan çok ses getirecek yeni bir proje! MATIC fiyatı etkilenir mi?

Polygon’dan çok ses getirecek yeni bir proje! MATIC fiyatı etkilenir mi?

Polygon’dan çok ses getirecek yeni bir proje! MATIC fiyatı etkilenir mi?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Polygon (MATIC), kripto piyasasında bir ilk ile çok ses getirecek bir projeye imza atıyor. Yeni proje MATIC’ın teknik verilerini canlandırdı. Detaylar haberimizde.

Polygon’dan (MATIC) çok ses getirecek yeni bir proje!

Polygon, son dönemlerde önemli projelere imza atarak kripto piyasasında yeni bir yaklaşım sergiliyor. Son projesi ise ekosistemde bir ilk olma özelliği taşıyor. Akıllı sözleşme platformu, meta veri tabanı prjelerine bir yenisini ekledi. Bu gelişme Polygon ağının sağlıklı bir şekilde büyümesine katkı yapıyor.

Polygon, Hindistan’ın Karnataka eyaletindeki  Uluslararası Bengaluru Havalimanı’nı Metaverse eksenine taşıdı. Bu proje ile ilk defa bir havalimanı Metaverse taşınmış oluyor. BLR Havalimanı, Metaverse dünyasına adım atarak öncelikle ticari faaliyetleri geliştirmeyi amaçlıyor. Ayrıca misafirerin Metaverse aracılığı ile havalimanını önceden keşfetmesine olanak tanıyor.

İlgili: Polygon (MATIC) nedir, geleceği nasıl?

Havalimanının T2 terminalini sanal dünyaya taşıyan Polygon, projenin sosyalleşmeye, eğlenceye ve alışveriş deneyimlerine yeni bir soluk getireceğini belirtiyor.

Bir havalimanının Metaverse eksine taşınması açısından bir ilki oluşturan proje Polygon için ise önemli bir adım olabilir. Projenin açıklanmasının ardından Polygon aktif adreslerindeki artış sayısı dikkat çekti. Kripto piyasasında yaşanan durgunluk içerisinde sağlık bir büyüme gerçekleştirmeye çalışan Polygon cephesinde kasım ayının ilk haftasında yavaşlayan yeni adres sayısı tekrar eski zemine oturmuş gözüküyor. Bu, kripto piyasasında yaşanan son gelişmelere rağmen projenin hala yeni katılımcılar çekmeyi başardığının kanıtı.

polygon

Polygon’un alıcı adreslerinde de son bir kaç günlük artış dikkat çekiyor. Rakamlar MATIC’e önemli bir talep olduğunu gösteriyor. MATIC, gönderen adreslerden daha yüksek alıcı adresleri gördü ve bu, yükseliş momentumu onayı olarak kabul edilebilir. MATIC cephesinde 50 günlük hareketli ortalamanın yeniden test edilmesinin yanı sıra %50 Göreceli Güç Endeksi (RSI) seviyesinin altında bir kesişme görülüyor. Bu da yükseliş tezini destekliyor.

MATIC, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,9454 dolardan işlem görürken son bir saatlik hareketi dikkat çekiyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: