1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Güncel PolicyPal Network (PAL) rehberi: PAL token nedir? Kapsamlı temel analiz

Güncel PolicyPal Network (PAL) rehberi: PAL token nedir? Kapsamlı temel analiz

Güncel PolicyPal Network (PAL) rehberi: PAL token nedir? Kapsamlı temel analiz
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

PolicyPal Network (PAL token) gelişmekte olan ekonomilerde çok sayıda banka hesabı olmayan kişilere sigorta koruması getirilmesi fikriyle oluşturulmuş ve yetki belgesi almayan bir platformdur. Kripto alanındaki riskleri azaltmak için kapsamlı koruma planları içermektedir.


PolicyPal Network (PAL) nedir?

 

Modern sigorta sektörü, genellikle bir satış ekibi olmak üzere, bir aracı tarafından birbirine bağlanan iki yapısal bileşenden (taşıyıcılar ve poliçe sahipleri) oluşur. Küresel sigorta ekosistemi dünyanın ekonomisinin % 5,7’sini oluştururken, bu alanda bir yenilik eksikliği göze çarpmaktadır.

Bu durağanlık, Blockchain aracılığıyla yaratıcı işbirliği ile etkili bir şekilde ele alınabilen yapısal verimsizlikleri açığa  çıkardı.  PolicyPal Network , sigorta için blockchain teknolojisini kullanarak, poliçelerin satın alınmasını kolaylaştırmak için merkezi olmayan bir platform oluşturmak istiyor. Portal, ayrıca, fonların hızlı ve kolay bir şekilde ödenmesi için güvenli bir doğrulama noktası olarak tasarlanmıştır.

PolicyPal Network (PAL)’e Genel Bakış

 

Platform, bir poliçe sahibine ait bilgilerin kopyalanmasını önleyen güvenli, zaman damgalı depolanmasını sağlıyor.  Blockchain, ödemeleri otomatikleştirecek ve bu alandaki en büyük sıkıntı olan doğrulama gecikmelerini ele alacak olan akıllı sözleşmeler sunuyor.  Yukarıdakilerle birlikte, mutabakat süreci sırasında benzersiz bir şeffaflık bulunmaktadır.

PolicyPal Network (PAL) Temel Özelikleri

Ana amaç, eski uygulamalara modern teknoloji ile öncülük etmektir. PolicyPal Network’ün ele aldığı  sorunlar şunlardır:

Gelişmekte olan dünyada banka hesabı ve sigortası olmayan çok sayıda insan: Sigorta kapsamına girişin önündeki engelleri kaldırarak, gelişmekte olan ülkelerdeki tüketicilere sigorta ekosistemine erişim hakkı tanınmıştır.

Kripto varlıklarının güvenliği: Kripto para borsaları ve cüzdanlarını hacklenmeye karşı sigortalatmak artık bir lüks olmaktan çıktı. Bu platform ticari girişim ve bireysel yatırımcılar için fon kaybına karşı güçlü bir koruma sunacak.

Poliçe taleplerini basitleştirme: Akıllı sözleşmelerin güvenilir üçüncü taraf veri kaynakları ile birlikte kullanılması, poliçe taleplerinin otomatik olarak işlenmesini ve işleme süresinin önemli ölçüde azaltılmasını sağlar.

Sigorta dolandırıcılığına karşı engelleyici eylem: Bir blockchain, merkezi olmayan zaman damgalı bir defterdir. Bu gerçek, sektör için iyiye işarettir çünkü dolandırıcılık olasılığını azaltarak, defterde veri değişmezliği ve şeffaflık sağlıyor.

PolicyPal Network (PAL)  Nasıl Çalışıyor?

Platform, sigorta ekosistemine kolay erişim için blockchain teknolojisini kullanmaktadır. PolicyPal Network, her bireyin payını önemli ölçüde azaltmak için genel riski daha büyük  gruplar arasında yaymanın yanı sıra giriş engellerini azaltmak için gelişmekte olan piyasalardaki mevcut ortaklıklarından yararlanmak istiyor.

Bu ortaklıklar, önerilen sigorta ürünlerinin dağıtımı için kilit konumdadır. Son olarak, ortaklar, sahteciliği ve dolandırıcılığı en aza indirgemek için hasar belgelerinin yanı sıra kullanıcıların kimlik doğrulamasında da kilit bir rol oynamaktadır.

Bu paylaşılan ağ sayesinde, işlemler genel operasyonel verimliliğin geliştirilmesine yardımcı olan güvenli, ortak bir deftere işlenir. Üyeler, katılım ücreti ve aylık üyelik ücreti öderler. Hak taleplerinin ödenmesine yardımcı olmak için 5.000 kişilik havuzlarda gruplandırılırlar.

PAL token sahipleri, yeni ve farklı sigorta ürünleri önererek ve toplum içinde sigorta poliçelerinin pazarlanmasına yardımcı olarak aktif  katılım sağlayabilirler.  Oluşturdukları havuz ortalamadan daha düşük bir talep oranına sahip olduğunda, sistem çeşitli bireyleri PAL token ile ödüllendiriyor.

PolicyPal Network, Ethereum blockchain üzerinde geliştirilmektedir. Bunu takiben, PolicyPal Network Blockchain’i, Ethereum kod tabanının özel bir fork temeline dayanacaktır. Bu, doğal olarak sigorta ürünlerine uygun hale getirilecek.

ilginizi çekebilir: Güncel Bitcoin ve Kripto Para Analiz Rehberi / Uzmanların Strateji ve Taktikleri: Nasıl yatırım yapılır, ne zaman alınır, ne zaman satılır?

Plan, iki yan zincirin olması yönünde: Gizlilik ve güvenlik için PPSecure ve ölçeklendirme için plazma PolicyPal’ın uygulaması, web’de gelişmek için temel çerçeve olarak Django’yu kullanıyor. Mobil uygulama için ise, React Native ve Redux, uygulama oluşturma ve durum yönetimi için kullanılmaktadır.

PolicyPal Network (PAL) Ekip Hakkında

Van-Yap-pal-token-yotecisi

Val Yap,  PolicyPal’ın kurucusu ve CEO’sudur. OCBC Bank‘ta Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüterek zengin deneyimler elde etmiştir. Katılımı, çok çeşitli dijital girişimler ve marka yenileme kampanyalarını içeriyordu.

Yap, ayrıca PwC’nin Londra ofisinde risk sigorta yetkilisi olarak görev yaptı. Londra Imperial College’dan yüksek lisans derecesine sahiptir. 2017 yılında Forbes Dergisi‘nin, Finans ve Girişim Sermayesi kategorisinde ’30 under 30’ listesinde yer aldı.

PAL token Güncel PolicyPal Network (PAL) rehberi: PAL token nedir? Kapsamlı temel analiz

KC Wong, PolicyPal’de teknik yöneticidir. C ++, GO, Python ve JavaScript dahil olmak üzere çok sayıda OOP dilinde derin deneyime sahiptir. Kripto paraya olan derin  ilgisi ve HyperLedger ve Ethereum’daki önceki deneyimleri ile birlikte, sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ediyor.

Teknik altyapının hazırlanması,  arka uç web altyapısının oluşturulması ve benzer bir girişim için bir içerik yönetim sisteminin geliştirilmesi alanlarında tecrübeye sahiptir.

PAL token Güncel PolicyPal Network (PAL) rehberi: PAL token nedir? Kapsamlı temel analiz

Scott Walchek, Trōv‘un Kurucusu ve CEO’sudur. Macromedia, C2B Technologies ve Dept Market de dahil olmak üzere, son 25 yılda çeşitli internet teknolojilerinin oluşumu ve geliştirilmesinde rol alan başarılı bir teknoloji girişimcisidir.

Baidu’nun ortak yatırımcısı ve kurucu direktörü olması girişimci zekasını net bir şekilde göstermektedir.

PolicyPal Network (PAL token) Analiz

2018 Mayıs başında piyasaya sürülen PolicyPal tokenleri (PAL token), başlangıçta 0,30 ABD doları değerindeydi. (Güncel fiyatlar için tıklayın)

Bu tokenin gerçek potansiyeli tartışmalı olsa da, fikrin kendisi ve bu projeye dahil olan insanlar, ekstra güvenilirlik sağlamaktadır.

PAL token hangi borsadan alınabilir?

PolicyPal Network, zahmetli ama önemli bir hizmeti basitleştirecek gibi görünüyor. Çeşitliliği ve uygulama kolaylığı, bunu ilgi çekici bir olasılık haline getirmektedir. Sonuç olarak, zaman ilerledikçe bu hizmetin büyüdüğünü görmek sürpriz olmayacaktır.

PolicyPal’a yatırım yapmak istiyorsanız, PAL token şu anda DDEX, IDEX ve OTCBTC borsalarında işlem görüyor.

PAL token canlı fiyat grafiği

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.