BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. İncelemeCoin
  3. CODA coin nedir? Geleceği Var mı?
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

CODA coin nedir? Geleceği Var mı?

CODA coin nedir? Geleceği Var mı?
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Coda Protocol, geleneksel blokzincirini çok küçük boyuttaki bir şifreleme kanıtı ile değiştirerek kripto paranın diğer app veya web siteslerine erişimini sağlayan bir projedir. Coda coin ise, platformda kullanılan bir kripto paradır.


CODA coin Nedir?

Kripto piyasa uzmanları  piyasayı zora sokan kilit konuları çözümlemede oldukça başarılı. Ölçeklebilirlik ve Erişebilirlik hızlı bir şekilde çözülmeyi bekleyen esas sorunların başında geliyor. CODA platformu da sorunların üstesinden gelebilmek için birtakım metodlar geliştiriyor.

Kripto piyasasında sabit oranlı blockchaini ilk olarak kullanan CODA olmuştur. Kağıt üzerinde bunu başarmak imkansız görünsede nihayetinde büyük kazançlar sağlayabilecek bu çılgınlığın üstesinden gelmenin bir metodu var.

CODA Coin de bu projelerden biri. CODA Coin, sabit oranlı blockchain kullanımını mümkün kılarak, kripto paraların merkezsiz kullanılmasını sağlayacağını iddia ediyor.

Coda Protocol nedir?

CODA, geleneksel blokzincirini çok küçük boyuttaki bir şifreleme kanıtı ile değiştirerek kripto paranın diğer app veya web siteslerine erişimini sağlayan bir projedir.

CODA coin nedir?

Coda platformunda kullanılan yerel bir kripto paradır.

CODA Coin Nasıl Çalışıyor?

Bu projenin web sitesinde yer alan bir bilgiye göre: CODA Blockchain’inin kullanımı ucuz ve herkes tarafından ulaşılabilir.

Diğerlerinden farklı yaklaşımı nedeniyle, proje çok büyük bir işlem hacmiyle, milyonlarca kullanıcıya ulaşabilecek. İnternet bağlantısı bulunan herhangi bir cihaz CODA Blockchain’ine erişim sağlayabilecek ve  işlemleri bu doğrultuda geçerli kılacaktır.

Böyle sıkı bir Blockchain kullanımı zk-SNARKS sayesinde gerçekleşecek. Bu da az sayıda tweet ile CODA Blockchain’in kısaltılmasına yardımcı olacak. Bu yaklaşımın faydalarından biri de blockchain kullanırken hiçbir kullanıcının bütün işlem geçmişini yüklemek ve depolamak zorunda kalmayacak olmasıdır. Bu özelliğiyle, oldukça hızlı büyüyen CODA Blockchaini, Bitcoin ve Ethereum gibi genel blockchain’lerden çok farklıdır.

Küçük Blockchain işlem hacmi sayesinde  CODA Coin, anlık senkronizasyon sağlayabilecek. Bu CODA’nın çok ilginç ve diğer kripto paralara da ilham kaynağı olabilecek özelliklerinden birisidir.

CODA büyük bir işlem hacmi elde etmeye başladığında, bu projenin Blockchain’inin genişleyip genişlemeyeceği merak konusu oldu. Ancak yakın zamanda bu teknolojiyi kullanarak Blockchainin genişlemesi mümkün olabilir. Zira bu konu da ilerleme kaydetmek için zk-SNARKS’ın çok büyük bir potansiyele sahip olduğu yönünde birtakım görüşler mevcut.

CODA coin nedir? Geleceği Var mı?

CODA coin geleceği nasıl?

Söz konusu gerçek network bloklarından hiçbirine sahip olmayan bir kripto para projesi tasarlamak oldukça tuhaf görünse de CODA merkezsiz ve mümkün olduğunca ulaşılabilir özellikte tasarlanmıştır. Bu da kripto piyasasının önümüzdeki yıllarda daha fazla kişi tarafından tanınmasını sağlayabilir.

Bu CODA’ya kısa sürede başarı sağlayamayabilir ancak CODA’nın arkasındaki teknoloji kesinlikle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir teknolojidir.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: