Güncel Upfiring (UFR) Token rehberi: UFR token nedir?

Upfiring UFR token nedir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Upfiring (UFR), dosyaları blockchain tabanlı, bir ağ üzerinden, eşler arasında şifreleyerek dağıtan Windows, MacOS ve Linux için hazırlanmış, bir P2P dosya masaüstü bilgisayar paylaşım uygulamasıdır. Kullanıcılar dosya ekleyerek UFR  token kazanır.


Özetle Upfiring UFR token nedir?

ufring-ufr-token-nedir

Upfiring, data yükleme ve paylaşımını daha etkili ve merkezi olmayan yollarla gerçekleştirmek için blockchain teknolojisine odaklanıyor. Kullanıcılar blockchain teknolojisini kullanarak uygun bir ara yüz vasıtasıyla dosya yüklemelerin sağlayabilir. Bunun için hazırlanan aplikasyon Windows, MacOS ve Linux için kullanılabilir durumda. Mevcut Torrent protokolleriyle rekabet zor olacak fakat daha fazla seçeneğe sahip olmak daima güzel.

 

https://www.youtube.com/watch?v=xOm2-0XQZ0Y

Upfiring UFR Token Nasıl Çalışıyor?

Upfiring dApp’ın pek çok özelliği mevcut. Kullanıcıların kendi dosyalarını paylaşma seçeneği ve onları yerli dosya formatına çevirme seçenekleri mevcut. Bu dosyalar kullanıcılara daimi mahremiyet sunmak için şifreleniyor. Dışardan dosyalara ulaşmak imkansız yerli müşterisinin verileri indirmesi ve şifreyi çözmesi gerekiyor. Aynı zamanda kullanıcılar için dosyaları –şifrelerini çözmeden- tohumlama yapma seçeneği de mevcut.

Bir dosyayı  tohumlayarak kullanıcı, diğerlerinin dosyayı her indirmesinde ve şifre çözmesinde bir miktar 20 token kazanıyor. Bu teşvik kullanıcılara dosyaları ekosistemde paylaşmaları için extra bir neden olarak verilse de  dApp içindeki diğer ilgi çekici özelliklerin ne kadar teşvik edici olacağı zamanla görülecek. Nihayetinde  benzer hedefler için uygun çözümler mevcut.

Geleneksel yollarla da yüklenmiş dosyaların paylaşımı mümkün. Kullanıcılar spesifik dosyaları indirmek için dApp’ı da kullanabilirler ve eğer bunu seçerlerse dosya için bir tohumlayıcı haline gelebilirler. Dosyaların şifresini çözmek 20 UFR ücret ödemeden imkansız. Bir bütün olarak ele alındığında  ekosistemi için kısıtlayıcı bir faktör.

 

İlginizi çekebilir: Güncel Bitcoin ve Kripto Para Analiz Rehberi / Uzmanların Strateji ve Taktikleri: Nasıl yatırım yapılır, ne zaman alınır, ne zaman satılır?

 UFR Token nasıl kullanılır

Yukarıda bahsedildiği üzere dApp’ın kendine ait UFR olarak bilinen bir tokeni var. Bu token öncelikle diğerleri tarafından yüklenen dosyaların şifresini çözmede kullanılıyor. Aynı zamanda network katılımcılarının tohumlamaya yardım etmesi ve dosya paylaşmaları için bir teşvik olarak kullanılıyor. Diğer protokollerce ücretsiz paylaşılabilen dosyalara ulaşmak için ücret ödemek beklenen sonucu vermeyebilir ancak yine de Upfiring’in çıktığı bu yoldaki başarısı zamanla görülecek.

UFR Token Yol Haritası

Upfiring uygulaması yakında başlayacak ve tüketicilerin bu yeni çözüme nasıl cevap vereceklerini izlemek ilginç olacak. Bilgiyi özel ve güvenli yollardan paylaşım açısından kesinlikle yüksek bir potansiyele sahip. yine de Upfiring’in yakın zamanda Torrent protokolünün yerine geçeceği beklenmemeli. Söylendiği gibi, uçtan uca dosya paylaşımı rekabeti daima iyidir.

Güncel UFR token fiyat grafiği

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Güncel Upfiring (UFR) Token rehberi: UFR token nedir?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.