1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Piyasaların kırmızı olduğu günde tek yeşil coin, alan kazandı!

Piyasaların kırmızı olduğu günde tek yeşil coin, alan kazandı!

Piyasaların kırmızı olduğu günde tek yeşil coin, alan kazandı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasaları cuma gününe düşüşle başladı, BTC %6, ETH %8 değer kaybetti. Ancak öyle bir coin var ki yeşil mumlar yakmaya devam ediyor.

Piyasaların kırmızı olduğu günde tek yeşil coin

Filecoin piyasanın büyük bir bölümünün düşüşle başladığı güne yükseliş trendiyle başladı. FIL gün içerisinde 18 Mayıs’tan beri gördüğü en yüksek değer olan 90 dolara kadar çıktı. FIL şu anda (yazı anında) 88 dolardan işlem görüyor. FIL dün 96 dolardan 75 dolara düştü ve o andan itibaren de artışını sürdürüyor.

Cazip yeşil sayılara ve 6,9 ​​milyar dolarlık şaşırtıcı piyasa değerine rağmen, Filecoin hala iki ay önce 1 Nisan’daki 237 dolardan oldukça gerilerde.

 

 

filecoin Piyasaların kırmızı olduğu günde tek yeşil coin, alan kazandı!
Kaynak: coin360.com

 

Filecoin’in yükseliş gösterdiği gün Bitcoin %6, Etherum %8 ve Dogecoin %15 düşüş içerisinde. Yukarıdaki grafikten de görüleceği gibi Filecoin, adeta çölde vaha gibi yatırımcısının yüzünü güldüren coin oldu.

Bilindiği üzere piyasadaki düşüş hareketi Elon Musk’ın Twittinden sonra geldi. Ancak pek çok uzman BTC düşüşünün normal seyrinde cereyan ettiği konusunda hem fikir.

Tesla CEO’su Şubat ayında 1.5 milyar dolar değerinde Bitcoin satın almıştı, ancak Bitcoin’in çevreye zarar veren çalışma kanıtı madenciliği mekanizmasıyla ilgili endişeler nedeniyle geçen ay para birimini çöpe atmaya başladı.

Merkezsiz veri depolama platformu Filecoin, özellikle Bitcoin madenciliğinin düşüş trendinde olduğu şu dönmede bir adım öne çıkıyor.

 

Canlı FIL coin fiyatı: $ 5.22

İlgili: Filecoin nedir? FIL coin nasıl alınır?

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: