Piyasaların kırmızı olduğu günde tek yeşil coin, alan kazandı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasaları cuma gününe düşüşle başladı, BTC %6, ETH %8 değer kaybetti. Ancak öyle bir coin var ki yeşil mumlar yakmaya devam ediyor.

Piyasaların kırmızı olduğu günde tek yeşil coin

Filecoin piyasanın büyük bir bölümünün düşüşle başladığı güne yükseliş trendiyle başladı. FIL gün içerisinde 18 Mayıs’tan beri gördüğü en yüksek değer olan 90 dolara kadar çıktı. FIL şu anda (yazı anında) 88 dolardan işlem görüyor. FIL dün 96 dolardan 75 dolara düştü ve o andan itibaren de artışını sürdürüyor.

Cazip yeşil sayılara ve 6,9 ​​milyar dolarlık şaşırtıcı piyasa değerine rağmen, Filecoin hala iki ay önce 1 Nisan’daki 237 dolardan oldukça gerilerde.

 

 

filecoin Piyasaların kırmızı olduğu günde tek yeşil coin, alan kazandı!
Kaynak: coin360.com

 

Filecoin’in yükseliş gösterdiği gün Bitcoin %6, Etherum %8 ve Dogecoin %15 düşüş içerisinde. Yukarıdaki grafikten de görüleceği gibi Filecoin, adeta çölde vaha gibi yatırımcısının yüzünü güldüren coin oldu.

Bilindiği üzere piyasadaki düşüş hareketi Elon Musk’ın Twittinden sonra geldi. Ancak pek çok uzman BTC düşüşünün normal seyrinde cereyan ettiği konusunda hem fikir.

Tesla CEO’su Şubat ayında 1.5 milyar dolar değerinde Bitcoin satın almıştı, ancak Bitcoin’in çevreye zarar veren çalışma kanıtı madenciliği mekanizmasıyla ilgili endişeler nedeniyle geçen ay para birimini çöpe atmaya başladı.

Merkezsiz veri depolama platformu Filecoin, özellikle Bitcoin madenciliğinin düşüş trendinde olduğu şu dönmede bir adım öne çıkıyor.

 

Canlı FIL coin fiyatı: [mcrypto coin=”FİL” currency=”USD”]

İlgili: Filecoin nedir? FIL coin nasıl alınır?

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Piyasaların kırmızı olduğu günde tek yeşil coin, alan kazandı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.