1. Home
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Phemex “Yatırdıkça Kazan” ile BTC Ödülü Kazanın

Phemex “Yatırdıkça Kazan” ile BTC Ödülü Kazanın

Phemex “Yatırdıkça Kazan” ile BTC Ödülü Kazanın
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasaları, yaza düşen bir grafikle başlamanın ardından toparlanmaya başladı. Bu trendi daha da ileriye taşımak için Phemex, katılımcıların 2.000 $ ‘a kadar ücretsiz BTC kazanabilecekleri ikinci Yatırdıkça Kazan etkinliğini başlattı. Bu etkinlik hakkında daha fazla bilgi edinmek ve nasıl Phemex kripto bonusu kazanabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız, lütfen okumaya devam edin.


Phemex kimdir?

Phemex, piyasadaki en iyi kripto para birimi ve türev ticaret platformlarından biridir ve genellikle ilk 10’da yer alır. Borsa, kullanıcıların basit bir şekilde işlem yapmalarına ve riski verimli bir şekilde yönetmelerine olanak tanır.

Proje, 2017 yılında Jack Tao ve diğer deneyimli Wall Street traderları ve yatırımcıları tarafından başlatıldı. Birçok kripto yatırım platformunun kullanılmasının zor olduğunun, riskli olduğunun ve tamamen şeffaf olmadığının farkına varmalarının ardından basit, verimli ve en önemlisi güvenilir bir kripto para işlem platformunu oluşturmaya karar verdiler.

Bu günlerde Phemex, kripto para yatırımcılarını “oyuna girmeye”, kriptoekonomiye katılmaya ve Yatırdıkça Kazan etkinliğine kaydolarak kar elde etmeye teşvik ediyor.

 

Phemex Yatırdıkça Kazan Etkinliği Ana Detayları

Phemex Yatırdıkça Kazan BTC olarak 2.000$’a kadar kazanabileceğiniz bir etkinliktir.

Tek yapmanız gereken Phemex hesabınıza giriş yapmak, Yatırdıkça Kazan etkinlik sayfasından işlem ödülü için kaydolmak ve Spot Cüzdanınıza gereken minimum BTC’yi yatırmak. Son olarak, Bitcoin’i Spot Cüzdan’dan bir BTC İşlem Hesabına aktarın.

Bitcoin ödül değerinin etkinliğe girdiğinizde yatırdığınız miktara göre değiştiğini unutmayın.

Phemex “Yatırdıkça Kazan” ile BTC Ödülü Kazanın

Net Mevduat BONUS
≥0.01 BTC  $20
≥0.02 BTC  $30
≥0.05 BTC  $50
≥0.1 BTC  $100
≥0.2 BTC $200
≥0.5 BTC   $500
≥1 BTC  $1,000
≥1.5 BTC  $1,500
≥2 BTC  $2,000

Çok fazla yatırmak istemiyorsanız, ≥0.01 BTC yatırarak etkinliğe katılabilir ve sonunda 20$ Bitcoin bonusu alabilirsiniz. Ancak, ≥2 BTC ile girerseniz, ödülünüz 2.000 dolara kadar çıkacaktır.

Etkinliğin sonunda, ödüller BTC İşlem Bonusu olarak dağıtılacaktır.

Phemex’in sosyal medya hesaplarını takip ederek gelişmelerden ve etkinliklerden anında haberdar olabilirsiniz. 

 

Twitter

Telegram

Instagram

tags: