1. Anasayfa
 2. Kripto Para Haberleri
 3. Phemex’den Herkese Açık 4500$’a Kadar Ödül Kazanma Şansı

Phemex’den Herkese Açık 4500$’a Kadar Ödül Kazanma Şansı

Phemex’den Herkese Açık 4500$’a Kadar Ödül Kazanma Şansı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Singapur merkezli kripto para borsası Phemex, son zamanlarda kripto alanında tüm dikkatleri üzerine çekiyor.


Phemex, spot ve vadeli işlem piyasalarına bir çok token eklemekle kalmadı, aynı zamanda popüler Para Yatırma Cümbüşü etkinliğini geri getiriyor ve tüm ilgili traderlara yeni bir Bitcoin ve USD Bonusu sunuyor! Phemex Para Yatırma Cümbüşü ile BTC ve USD cinsinden 4.500$‘a kadar kripto bonusu kazanabilirsiniz! En iyi tarafıysa, minimum para yatırma şartının oldukça düşük olması.

Phemex, 2019 yılında Jack Tao ve diğer yedi eski Morgan Stanley yöneticisi tarafından finansal kapsayıcılığı desteklemek için kuruldu. Phemex, dünyanın en güvenilir kripto para birimi türevleri işlem platformunu yaratmayı amaçlamaktadır. Topluluğuyla birlikte genişlemeye devam ederken, kullanıcılarını ilk sıraya koyan platform en üstün kaliteli ürün ve hizmetleri sağlama konusundaki taahhütünden asla ödün vermez.

Phemex Para Yatırma Cümbüşü Nedir?

Uzun lafın kısası, Phemex Para Yatırma Cümbüşü, BTC ve USD dağıtılan bir etkinliktir. Kullanıcılar platforma BTC veya USD yatırdıkları taktirde Bitcoin ve USD cinsinden bonus alabilirler. Bir spot cüzdana en az 0,1 BTC yatırdığınız ve ardından bunu BTC alım satım hesabınıza aktardığınız taktirde işlem bonusu alabilirsiniz. Bonus, net yatırma miktarınıza bağlı olarak değişir, 10$’dan başlar (en az 0,005 BTC veya en az 200 USD tutarındaki minimum para yatırma işlemi için) ve 2.000$’a kadar (en az 2 BTC tutarındaki para yatırma için) gider.

Yatırma miktarı ve bonus detayları:

Phemex’den Herkese Açık 4500$’a Kadar Ödül Kazanma Şansı

Tarihler

 1. Aşama Para Yatırma ve Aktarım: 18 Mayıs 0:00 UTC’den  – 1 Haziran, 2022’ye kadar
 2. Aşama Bonus Hesaplaması: 1 Haziran 0:00 UTC’den – 15 Haziran, 2022’ye kadar
 3. Aşama Bonus dağıtımı: 15 Haziran, 2022

Şartlar ve Koşullar

 1. Bu promosyona katılabilmek için yeni para yatırımlarının BTC veya USD işlem hesaplarınıza aktarılması gerekmektedir. BTC yatırmak isterseniz lütfen BTC’lerinizi BTC işlem hesabınıza aktarın, USDT yatırmayı seçmeniz halinde lütfen USDT’lerinizi USD işlem hesabınıza aktarın.
 2. İşlem hesabınıza aktardığınız fonlarla serbestçe işlem yapabilirsiniz. Ne kayıplar ne de karlar, ödülünüzü hesaplarken orijinal Net Para Yatırım miktarınızı hesaplamada dikkate alınmayacaktır.
 3. Katılımcılar, kampanya sürecinde ilgili para birimlerini doğru şekilde yatırdıkları sürece işlem bonuslarını hem BTC hem de USD işlem hesaplarına alabilirler. 
 4. Net Para Yatırımı=para yatırma sürecindeki Toplam Para Yatırımları – Bonus dağıtımına kadarki Toplam Para Çekimleri. Bonus dağıtımından önce yapılan para çekimleri, ödülünüzün daha düşük olmasına neden olabilir.
 5. Bonusunuzu alana dek promosyon sürecindeki tüm para yatırımlarının, BTC veya USDT işlem hesabınızda kalması gerekmektedir. Bunların önceden aktarılması promosyondan diskalifiye olmanıza neden olacaktır.
 6. Ödüller, varlıklarınızı aktardığınız hesaba göre işlem hesabınıza BTC veya USDT işlem bonusu olarak dağıtılacaktır. Daha fazla detay için lütfen Bonus Şart ve Koşullarımıza göz atınız.
 7. Sadece bu promosyon süresi içinde yapılan yeni para yatırımları sayılacaktır. Spot cüzdanınızda önceden mevcut fonların işlem hesabınıza aktarılması sayılmayacaktır.
 8. Bu promosyon kesinlikle sadece BTC ve USDT yatırımları içindir. Diğer kripto para yatırımları sayılmayacaktır.
 9. Bu etkinliğe sadece ana hesabınızla katılabilirsiniz.

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: