1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Peter Brandt’in Bitcoin fikri netleşiyor!

Peter Brandt’in Bitcoin fikri netleşiyor!

Peter Brandt’in Bitcoin fikri netleşiyor!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Duayen trader Peter Brandt, Bitcoin konusunda bir karara vardı.

Peter Brandt’in Bitcoin fikri netleşiyor!

Ünlü analist ve trader Peter Brandt, Bitcoin’in mevcut fiyat hareketini tarihsel verilerle karşılaştırıyor.

Brandt, Bitcoin’in mevcut fiyat hareketinin büyük düşüş ve durgunluk dönemlerinin başlangıcındaki, 2018 ve 2019’daki hareketlere, benzer olduğu konusunda Twitter’da bir grafik paylaştı.

 

 

Brandt, yukarıda görülen tweet ve grafiği yayınladıktan sonra, bir ay kadar kripto konuşmayı planlamadığını açıklayan bir başka tweet attı. Brandt tweet’te kısaca,

…bazılarınızın acı çektiğini biliyorum, bir ay kadar kriptolarla ilgili Tweet atmayı bırakacağım.

 

Bilindiği gibi Bitcoin dün itibariyle, Nisan ayında yakaladığı zirveden %50’den fazla bir düşüşle 30.000 doların altına indi.

Brandt 17 Mayıs’ta attığı başka bir tweetle, Bitcoin’in 28 Haziran 2019 ile 13 Mart 2020 arasında görülen %72.2 düşüşten bu yana yaşanan en büyük düzeltme olduğunu belirtti ve “kurumsal yatırımcıların bu seviyede destek olması gerekmez miydi?” diye iğneleyici ve ironik bir yaklaşımda bulundu.

 

Şimdi resmi olarak Mart 2020’den beri en büyük düzeltme içerisindeyiz. Fakat bu nasıl olabilir????? Kurumsal desteğin olması gerekiyordu. Bunun böyle olmaması gerekiyordu!!!!

 

Brandt tweetle birlikte şu tabloyu paylaştı.

bitcoin Peter Brandt'in Bitcoin fikri netleşiyor!

 

 

23 Nisan’da, Bitcoin bir gecede 54.000 dolardan 48.000 dolara keskin bir düşüş yaptıktan sonra Brandt, satın alma emirlerini 33.000 dolar işaretinin altında girdiğini açıklamıştı.

 

Dün gece, 32.501 dolara BTC alım emri girdim.

 

O dönem BTC Brandt’ın emir girdiği seviyeye düşmedi; ancak bu süreçte Brandt emirlerini korumuş ise istediği fiyattan BTC almış olabilir.

 

Canlı BTC fiyatı: $ 26,591.12

İlgili: Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin almanın 8 kolay yolu

İlgili: En iyi, en güncel Bitcoin forumları BTC konuşulan Telegram toplulukları

İlgili: Bitcoin cüzdan nedir? 2021’nin en iyi Bitcoin cüzdanları

Kaynak

Etiketler: