Peter Brandt XRP için 180 derecelik dönüş yaptı!

xrp
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasının duayenlerinden Peter Brandt XRP için neler söyledi? Kısa süre önce XRP ile dalga geçen Brandt tükürdüğünü mü yalıyor?


Peter Brandt XRP için neler söyledi?

Mahkeme olayları yüzünden yıllardır kendisini rölantiye alan XRP artık atağa kalkma zamanının geldiğine karar vermis gibi görünüyor, bunun da en başlıca nedeni dava olaylarından artık rahatlamış olması.

 XRP’nin bu atağına en büyük destek de kripto para piyasasının önde gelen traderlarından ve bir Bitcoin hayranı Peter Brandt’den geldi. Brandt XRP’nin bir hafta içinde %63 değer kazanacağını söylüyor.

Bu hafta Brandt XRP ile ilgili düşüncelerinde tam bir u dönüşüyle çıktı karşımıza. Attığı bir twitte uzman trader 456 bin takipçisine XRP’nin Bitcoin karşısında atağa geçeceğini yazdı.

Buna bileşik dayanak noktası denir ve oldukça güçlü bir satın alma sinyali olabilir. XRP/BTC.”

Grf

peter brandt xrp Peter Brandt XRP için 180 derecelik dönüş yaptı!

Brandt’in en son analizi, Mart ayı içinde, Ripple’ın SEC ile başının dertte olması nedeniyle XRP’nin ortaya koyduğu performansının kötülüğünü öne çıkararak Ripple ve XRP için yaptığı “ aldatmaca” yorumundan 180 derecelik bir U dönüşünü gösteriyor.

Ripple Labs’in oltasına gelip de XRP’nin bir kenara atılması yönündeki yemini yutanlar! Zulanızdan ne haber?


Grf

peter brandt xrp Peter Brandt XRP için 180 derecelik dönüş yaptı!

  SEC’in Ripple’a XRP tokeni için izinsiz tahvil satışı nedeniyle dava açtığı haberinin duyulmasından geçen hafta sonuna kadar, XRP, Aralık ayının en yüksek seviyesi olan 0,69 dolar’ı geçememişti. Yazımızı hazırlarken XRP fiyatı 0.98 dolarda işlem görüyor.

BTC’ye gelince, Brandt BTC’nin mevcut boğa döngüsü kapanmadan önce benzeri görülmemiş bir yükseliş göstereceğine inanıyor.

“Bence, 2017’de Bitcoin’in son yükselişi görmeden önce bir veya iki ay boyunca döndüğü duraklama döneminin orta noktasındayız ve 2015 ila 2017 boğa piyasasının orta noktasının toplam hareketin yaklaşık yarısı veya %60’ı olduğunu fark edeceksiniz.  Bu doğruysa, bu fiyat düzeyinin türünü gösterir. Bu grafik yorumlaması doğruysa, BTC’nin 200.000 doları geçeceğini görebiliriz. “

İlgili En güncel Ripple fiyat tahminleri

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Peter Brandt XRP için 180 derecelik dönüş yaptı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.