Loading...
btc
BTC
-0.44%
Bitcoin
65.647,80 USDT
eth
ETH
-1.35%
Ethereum
3.435,62 USDT
bch
BCH
-0.21%
Bitcoin Cash
365,65 USDT
xrp
XRP
-0.15%
Ripple
0,60 USDT
ltc
LTC
-0.44%
Litecoin
72,59 USDT
bnb
BNB
0.08%
Binance Coin
582,36 USDT
sol
SOL
-0.39%
Solana
172,35 USDT
avax
AVAX
-3.4%
Avalanche
28,81 USDT
ada
ADA
-0.62%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
-0.02%
Poladot
5,92 USDT
doge
DOGE
-0.32%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
-0.28%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. Peter Brandt Litecoin için kritik hedefi açıkladı!

Peter Brandt Litecoin için kritik hedefi açıkladı!

Efsanevi analist Peter Brandt’ten Litecoin için müthiş tahmin!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Gelmiş geçmiş en tecrübeli ve en güvenilir analist olarak bilinen Peter Brandt, Litecoin için kritik hedefi açıkladı!

İşte Peter Brandt’in Litecoin hedefi!

Bitcoin’in neredeyse her büyük fiyat hareketini doğru tahmin eden ünlü analist, bu kez de Litecoin (LTC) için muhtemel hedefi açıkladı.

Peter Brandt kritik Litecoin hedefini açıkladı!

Emtia sektöründe otuz yıllık deneyime sahip tecrübeli bir trader olan Peter Brandt Twitter’da, potansiyel Litecoin hedefini gösteren bir grafik yayınladı.

Kripto paralarla da ilgilenen tecrübeli emtia traderi Peter L. Brandt, Litecoin’in 400 dolar civarındaki bir sonraki büyük direnci test edeceğine inanıyor.

Kripto piyasasının en ünlü ve en güvenilir analisti olarak tanındığı için, Brandt’in bu tweeti özellikle Litecoin severler arasında büyük bir heyecan yarattı.

Ünlü analistin grafiği, son üç günde %43 oranında pump yapan Litecoin’in ilk hedefini gösteriyor. Brandt’in teknik analizine göre, altcoin için ilk büyük direnç 400 dolarda yer alıyor.

İlgili: En güncel Litecoin fiyat tahminleri 2021-2025

Efsanevi trader, en son tweetinde 395 dolar civarında bulunan 2021’in zirve seviyesinin yeniden test edilmesini beklediğini söyledi.

Ayrıca tweette, eylül ayında ulaşılan bir önceki zirveye ve bundan sonra oluşacak direnç bölgesine dayalı olarak, direnç çizgisinde bir kırılma görebileceğimize işaret ediyor.

Bu arada grafikte işaret edilen direnç bölgesi, Litecoin’in mayıs ayında kaydedilen tüm zamanların en yüksek seviyesine denk geliyor.

O dönemde yeni ATH’ye ulaştıktan hemen sonra, kripto piyasası birkaç gün içinde %60 oranında büyük bir düşüş yaşadı ve bu da piyasa için büyük bir capitulation* süreci başlattı.

(*Capitulation teslim olma / pes etme evresi)

Bu dönem, uzun süren ayı piyasalarında kaçınılmaz bir son olarak görülür. Bu evreye gelindiğinde, büyük bir satış çılgınlığı yaşanır ve yapılan sayısız işlem sonucu volatilite artar.

Yüksek hacimli panik satışları piyasayı çöküşe doğru götürür. Ancak iyi tarafı şu ki; burada fiyatlar, gelecek akümülasyon süreci için önemli olan dip seviyeleri bulur. Litecoin’de yaşananlar da büyük ölçüde bundan ibaretti.

Nitekim bu büyük geri çekilme ve satışlardan sonra, çoğu trader Litecoin’e olan ilgisini kaybetti ve bu da paritenin son 170 gün boyunca dar bir aralıkta hareket etmesine neden oldu.

Grafikteki en dikkat çeken hareket, 13 Eylül’de Walmart’ın Litecoin’i kabul ettiğine dair yayılan sahte haberin ardından gelen pump hareketiydi. Haberin yalanlanmasının ardından, kripto para yeniden aynı aralığa geri döndü.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.