BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Peter Brandt’ın merakla beklenen son düşüş yorumu
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Peter Brandt’ın merakla beklenen son düşüş yorumu

Peter Brandt’ın merakla beklenen son düşüş yorumu
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Duayen analist Peter Brandt, kripto piyasasında yaşanan son düzeltmeyle ilgili beklenen yorumunu yaptı.

Peter Brandt’ın merakla beklenen son düşüş yorumu

Dünyanın en saygın klasik grafikçilerinden ve emtia tüccarlarından biri olan Peter L. Brandt, Bitcoin’in en son fiyat düzeltmesinin, tarihsel düşüşlerle kıyasla “çok hafif” olduğunu söylüyor.

Son yayınladığı bir Tweet serisinde görüşlerini açıklayan Bandt, Bitcoin’in 65 bin dolar seviyelerinden %20’ye varan düşüşünü değerlendirdi.

Popüler analist, Bitcoin boğa koşularının tarihsel olarak, 18-hafta MA seviyesini test etmeye meyilli olduğunu ve bunun da şimdilerde 46.600 dolar seviyelerinde bulunduğunu söylüyor.

Ancak Brandt mevcut durumda, yakın bir gelecekte Bitcoin’in bu seviyelere inmesine ihtimal vermediğini söylüyor fakat, Bitcoin’in “sürprizlerle dolu bir düzeltme tarihinin” olduğunu da ekliyor.

 

 

Brandt düzeltmeyi “lazer gözlere” bağlıyor

 

 

Peter Brandt, Brandt, son fiyat düzeltmesini “Lazer Gözler” internet memesine bağladı. Brandt, bir kripto piyasasında düzeltme şansının, MicroStrategy’den Michael Saylor gibi popüler figürlerin biyografilerinde görülen “lazer gözlerin yaygınlığıyla doğrudan ilişkili” olduğunu söylüyor.

Kısacası Brandt, tüm dünyada Bitcoin ve kripto dünyasına karşı oluşan yoğun ilginin önemli bir FOMO yarattığını ve mevcut piyasada böyle bir FOMO sonrası düzeltmenin de kaçınılmaz olduğunu ifade ediyor.

 

Canlı BTC fiyatı: $ 29,015.00

İlgili: Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin almanın 8 kolay yolu

İlgili: En iyi, en güncel Bitcoin forumları BTC konuşulan Telegram toplulukları

İlgili: Bitcoin cüzdan nedir? 2021’nin en iyi Bitcoin cüzdanları

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: