Loading...
btc
BTC
0.18%
Bitcoin
65.086,48 USDT
eth
ETH
-0.86%
Ethereum
3.529,92 USDT
bch
BCH
0.89%
Bitcoin Cash
392,39 USDT
xrp
XRP
-0.31%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
1.22%
Litecoin
74,67 USDT
bnb
BNB
-0.82%
Binance Coin
594,41 USDT
sol
SOL
-0.68%
Solana
134,70 USDT
avax
AVAX
2.94%
Avalanche
27,73 USDT
ada
ADA
0.77%
Cardano
0,39 USDT
dot
DOT
-1.57%
Poladot
5,71 USDT
doge
DOGE
1.79%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
0.6%
Shiba Inu
0,00 USDT

Güncel Oyster (PRL) coin rehberi: PRL coin nedir? Temel analiz

Oyster (PRL) Coin Nedir? Yatırım yapılır mı?
Oyster (PRL) Coin Nedir?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Oyster (PRL) coin nedir? Oyster Protokolü veya Oyster Pearl, içerik yayıncılarının ve tüketicilerinin birbirleriyle çalışmasını sağlamak için benzersiz bir yaklaşım kullanıyor. Her iki tarafın da parasal olarak yararlanmalarını sağlayan yepyeni bir platform ortaya sunuyor.


Oyster (PRL) Coin Nedir ve Hangi Sektörü Hedef Almaktadır?

Daha spesifik olmak gerekirse, Oyster Pearl, günlük internet kullanıcılarının dosyalarını merkezi olmayan, anonim ve güvenli bir sistemle depolamasına ve almasına olanak sağlar.

Oyster Pearl, özellikle reklam verenler ve reklam engelleyicileri arasındaki mevcut çıkmazı düzeltmek için tasarlandı. Bu, bir web sitesinin, platforma özgü tek bir kod satırı benimseyerek gelir elde etmek için güçlendirilmesiyle başarılmış durumda.

Buna ek olarak, servis, IOTA‘nın Tangle protokolü ile birlikte Ethereum blockchain‘in kullanımıyla tasarlanan merkezi olmayan bir çevrimiçi depolama sistemini kullanıyor.Oyster Pearl ise, kullanıcıların projenin yerel paralarını kendileri ve içerik dağıtıcıları için değer yaratmak üzere kullanmasına olanak tanıyan benzersiz bir üründür.

https://www.youtube.com/watch?v=i0pZxPdg3LY

PRL Coin Genel Değerlendirme

  • Oyster Pearl, internet kullanıcılarına merkezi olmayan ve özel bir veri depolama yöntemi sağlar.
  • Ağ katılımcıları yerli Pearl jetonları şeklinde geri ödenir.
  • Bağımsız kullanıcılar, platformda kolayca yer alabilir ve verilerini doğrudan merkezden dağıtılmış hesap defterine yükleyerek içeriğinden para kazanabilirler.
  • Web sitesi sahipleri ve içerik yayıncıları, reklamsız içerik sağlamak ve veri depolama ağına katkıda bulunmak için teşvikler alırlar.
  • Arayüz oldukça basit ve anlaşılır.

PRL Coin Temel Özellikler

Başlangıçta Oyster Pearl’in, şu anda interneti bir bütün olarak ele alan iki önemli soruna çözüm sunabileceğini görebiliyoruz.

  • Kullanıcılara istikrarlı bir merkezi olmayan veri depolama ortamı sağlar.
  • Web reklamlarına olan ihtiyacı ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Oyster (PRL) Coin Nedir?

Çok sayıda çevrimiçi reklam, kötü amaçlı yazılım ve diğer istenmeyen varlıkları beraberinde getirdiği için, PRL Pearl, bilgisayar aygıtlarını etkileyebilecek virüs enfeksiyonları ve diğer performans sorunları ile ilgili sorunları azaltmaya yardımcı olur.

ilginizi çekebilir: Güncel Bitcoin ve Kripto Para Analiz Rehberi / Uzmanların Strateji ve Taktikleri: Nasıl yatırım yapılır, ne zaman alınır, ne zaman satılır?

Benzer şekilde, çevrimiçi gelir üretme perspektifinden Oyster Protokolü, benzersiz bir kod-script algoritması kullanarak bir finansal akış oluşturur. Platform, kullanıcıların merkezi olmayan ve anonim bir defterde veri depolamasını sağlamak için CPU ve GPU gücünün küçük bir kısmına katkıda bulunmalarını sağlar. Bu, ilgili tarafların tümü için karşılıklı parasal tazminat sağlar.

Bu sistemin göze çarpan özelliklerinden biri, yukarıda bahsedilen Oyster komut dosyasıyla yüklenen tüm bilgilerin IOTA’nın Tangle mekanizmasıyla işlenmesidir. Bu, kalıntı sorunlarını ortadan kaldırmaya yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda veri azaltma sorununu da azaltır.

PRL coin Nasıl Çalışıyor?

Şu ana kadar açık olduğu gibi, PRL Pearl dahili işlemlerini düzgün ve akıcı bir şekilde sürdürmek için IOTA’nın Tangle protokolünü kullanıyor. Dolaşma temelde bir Yönlendirilmiş Asiklik Grafiğidir, bu da bir bloksuz dağıtılmış defter sistemi olarak hizmet ettiği anlamına gelir.

Oyster-prl-Coin-Nedir

Bu platformda işlenen her işlem onaylanmadan ve blockchain’e eklenmeden önce PoW (Proof of Work) mekanizmasına tabi tutulmaktadır. Her bir işlem, sistem içinde önemli depolama bilgileri elde etmek için kullanılan içsel bir taşıma kapasitesi ile birlikte gelir.

Her bir işlemin, eşler arası bir ağda yerleşik olarak tanımlanmış bir ağ örgüsü ağı üzerinden gerçekleştirilmesi gerektiğini anlamak da önemlidir. Her bir düğüm, işlemlerin gereksiz bir kopyasını tutma kapasitesine sahiptir, böylece sistem ana çerçevesi içinde azaltılmış veri kopyalarına izin verilir.

SON DÜŞÜNCELER

Reklam engelleyicilerinin kullanımı nedeniyle, çevrimiçi reklam pazarının boyutu azalırken, PRL coin Protokol, içerik sağlayıcıları ve distribütörleri bu pazar sektörünü yeniden canlandırma potansiyeline sahip yeni bir sistem sunuyor.

PRL coin başlangıcından bu yana istikrarlı performans göstererek, önümüzdeki aylarda daha fazla insanın bu platformu benimsemesini görmek şaşırtıcı olmayacaktır.

Oyster Pearl’e yatırım yapmak isterseniz, PRL ticaret çiftleri şu anda KuCoin, Cryptopia, IDEX ve CoinExchange gibi platformlarda değiştirilmektedir.

 

kaynak:themerkle

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.