Loading...
btc
BTC
0.77%
Bitcoin
67.173,14 USDT
eth
ETH
0.45%
Ethereum
3.519,51 USDT
bch
BCH
0.91%
Bitcoin Cash
394,85 USDT
xrp
XRP
3.92%
Ripple
0,60 USDT
ltc
LTC
-0.49%
Litecoin
73,04 USDT
bnb
BNB
0.07%
Binance Coin
593,79 USDT
sol
SOL
2.92%
Solana
174,06 USDT
avax
AVAX
3.29%
Avalanche
29,09 USDT
ada
ADA
-0.48%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
-0.2%
Poladot
6,33 USDT
doge
DOGE
7.04%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
1.94%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. İnceleme
  3. Güncel RChain (REV) coin rehberi: REV coin nedir? temel analiz

Güncel RChain (REV) coin rehberi: REV coin nedir? temel analiz

RChain coin nedir?
RChain Blok Zinciri Teknolojisi Nedir ve Gelecek için Ne Vaat Ediyor?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

RChain  (REV) Coin nedir? En yeni nesil teknoloji ürünü olan RChain Blockchain’in oluşturma amacını, müşterilerine Facebook ölçeğinde içerik teslimi ve VISA hızında transfer işlemleri sağlamak olarak açıklamıştır.


RChain coin nedir, REV coin neye odaklanıyor?

 

rchain-rev-coin-nedir

Hem Bitcoin hem de Ethereum’un işlem hacmi, arzu edilen beklentinin çok çok altında. Bu durum hala saniyedeki verimi oldukça düşük olduğundan Bitcoin için özellikle geçerlidir. Şebeke istatistikleri genellikle saniyede 3,5 – 4 işlem yapsa da, şu anda herhangi bir yerdeki ortalama 7 – 10 işlem arasındaki performans en yüksek değer olarak, en tepedeki yerini alıyor. Visa’nın saniyede 3000 olan işlemiyle karşılaştırıldığında ise gidilmesi gereken çok yol olduğu ortaya çıkıyor. Şimşek AğıLightning Network) ise blok zinciri teknolojileri için belki ileriye dönük bir miktar rahatlama sağlayabilir.

Bahsedilen Şimşek ağı veya iyileştirme girişimleri gerçekleşmez veya sekteye uğrarsa, rakip blockchain şirketi RChain (REV coin), bu konuda hem Bitcoin hem de Ethereum şirketlerinin sektördeki liderliğini eline alacaktır. Matematik dehası ve yazılım mühendisi Greg Meredith’in buluşu olan bu kripto para cidden hesaba katılması ve hiç de küçümsenmemesi gereken bir güç.

Ekip tarafından ortaya atılan iddialı hedefler oldukça etkileyici olsa da, teknolojilerinin ilk vaadini yerine getirip getiremeyeceği önümüzdeki zamanlarda görülecektir. Facebook ölçeğinde içerik aktarırken, aynı zamanda VISA seviyesinde işlem hacmini sağlamayı başarabilmek oldukça çetrefilli bir iş aslında.

Bu, bu derece ölçeklenebilirliğin nasıl sağlanacağı sorusunu ortaya çıkarmaktadır. Blok zinciri teknolojisi piyasa için can alıcı bir yenilik olsa da, Rchain yetkilileri ilk günden itibaren ölçekleme sorunları ile boğuşuyor gibi görünüyor. Şu an için, bunun nasıl gerçekleştirileceği konusundaki açıklamalar pek tatmin edici değil. RChaini kullanan ilk yazılım projesinin 2018’in sonlarında açıklanacağını bilmekteyiz. Bu araç “Merkür” olarak adlandırılacak ve RHOC adı verilen sanal makineleri, REV coin’lerini ve de yeni teknoloji harikası REV coinlerin kullanımını gerektirecektir.

ilginizi çekebilir: Güncel Bitcoin ve Kripto Para Analiz Rehberi / Uzmanların Strateji ve Taktikleri: Nasıl yatırım yapılır, ne zaman alınır, ne zaman satılır?

RChain’in Diğer Projelerden Ayıran Şey Nedir? Yatırım Yapmaya Değer mi?

Diğer projelerden farkına bakmakta fayda var.Sadece ICO tokenlerinin satışlarının son zamanlarda nasıl başladığına baksak bile, son tahlilde ne kadar paranın artırılabileceği görülecektir. Şimdiye kadar, hatırı sayılır yatırımcıdan 5 milyon ABD dolarından fazla para toplanmıştır. Bu da olumlu bir işarettir. Projenin, takımın toplamayı umut ettiği kadar başarılı olduğu varsayılarak, son hedef 15 milyon ABD dolarıdır.

Ayrıca, bu tokenlerin satın alanlar bazı taahhütlere bağlı kalmak zorundadır. Her katılımcı, projeye bu şekilde veya benzer bir yolla katılmayı taahhüt etmelidir. Örneğin, finansal modellere bakabilir, herhangi bir ağ çalıştırmayı deneyebilir veya kod doğrulama etkinliğini gerçekleştirmeyi teklif edebilirler. Çoğu yatırım projesinin alıcılarından aktif katılımını beklememesi göz önüne alındığında, Rchain blockchain teknolojisi oldukça farklı bir yöntemdir.

Görünüşe göre, RChain  (REV coin) hâlihazırda aktif olan özel ve kamusal Blockchian ile uyumlu olacak. Doğaldır ki bu da kesinlikle farklı blok zincirleri arasında yeni bir uyumluluk atmosferi getirecektir. Zaten, şu anda dolaşımda pek çok farklı blokchain ağı olduğu için, hepsinin bir şekilde birlikte çalışması için bir yol bulunması kaçınılmazdı. Projenin sözünü yerine getirip getiremeyeceği  henüz zihinlerde soru işaretine sebep olsa da ,RChain insanların aradığı çözüm olabilir.

Bazı kişiler daha önce “Synereo” projesinde kullanılmak üzere planlandığı gibi RChain ismini duymuş olabilirler. Bu, geçen seneye kadar Meredith’in projenin teknik sorumlusu olduğu için bu şaşırtıcı bir durum değil aslında. Firmanın algı ekonomisi üzerinden para kazanmaya doğru odaklanmasıyla RChain (REV coin), kripto döviz yatırımcı ve meraklıları için çok daha fazla anlam ifade etmeye başladı. Ancak, Synereo hissedarları herhangi bir işleyen kod teslim edemediği için Meredith’i  projedeki görevine son verme konusu üzerinde uzlaştılar. RChain blockchain teknolojisi şu anda bağımsız olarak geliştirilmektedir, ancak bu kodun işlevselliği konusunda hala insanların zihinlerinde biraz şüphe olduğu da göz ardı edilemeyecek bir gerçek. Zaman, bu projeye geleceğin ne gibi sürprizler getireceğini en güzel şekilde bizlere gösterecek.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.