1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. HodlBot Nedir? Diğer Bot’lardan Farkı Nedir?

HodlBot Nedir? Diğer Bot’lardan Farkı Nedir?

HodlBot Nedir? Diğer Bot’lardan Farkı Nedir?
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

HodlBot nedir? Kripto para meraklıları geçtiğimiz birkaç yıl içinde otomatik ticaret botlarına ilgi gösterdi. Kripto para ticareti daha kolay hale getirmek için doğru bot’u bulmak üzerine hala çalışmalar devam etmektedir. HodlBot, bu konuda başarılı oldugunu iddia ediyor.


Hodlbot Nedir?

HodlBot, kripto para birimi meraklıları için tam teşekküllü bir ticaret botudur. Bu proje, bir kişinin paralarını tutmakla değil, çeşitlendirilmiş bir ticaret portföyü oluşturmakla ilgilidir. Esas olarak bugün dünyanın en büyük kripto ticaret platformlarından biri olan Binance borsasına dayanıyor.

Hodlbot Nasıl Çalışır?

HodlBot’un amacı, kullanıcılara kendi takas hesaplarını kullanarak algoritmik bir ticaret çözümü sunmaktır. Yatırımcılar daha sonra kripto para birliği portföyleriyle kullanmak için uzun vadeli stratejiler seçebilir. Emirleri girdikten sonra, arkalariına yaslanıp rahatlayabilir ve HodlBot’un performansını seyredebilirler. Ancak bunun için, kullanıcıların bir Binance hesabı olmasını gerekiyor. Neden Binance dedigğinizi duyar gibiyim. Çok kolay, çünkü platformun popülerliği göz önünde bulundurulduğunda, bu seçim oldukça mantıklı.

Belirli bir borsa için kendi API anahtarları ile herhangi bir üçüncü taraf yazılıma güvenmek her zaman az da olsa risk taşır. Yine de yüksek derecede rahatlık sunan ticaret çözümü sunuyor. Yani HodlBot sıradan bir şey yapmıyor.

HodlBot’u kullanmak için 200 dolarlık minimum bir hesap bakiyesi şartı var. Ekibe göre, bu limit gerekli çünkü Binance minimum işlem limitini koruyor. Bu yüzden insanlara oldukça dengeli bir portföy oluşturmaları için 200 $ asgari bir tutar getirildi. İlk ayın kârı 1 dolar olsa da, HodlBot’u kullanmanın aylık ücreti 10 $ ‘dır.

ilginizi çekebilir: Güncel Bitcoin ve Kripto Para Analiz Rehberi / Uzmanların Strateji ve Taktikleri: Nasıl yatırım yapılır, ne zaman alınır, ne zaman satılır?

Hodlbot’u Kullanmalı mıyız?

Herkes, dengeli bir kripto para birimi portföyünü kendi oluşturabilir ve koruyabilir. HodlBot ile, bu süreç tamamen otomatik hale gelir, ancak kullanıcıların kontrolünün dışında da belli bir dereceye kadar işlem izinleri vardır. Paylaşılan API anahtarları, para çekme erişimine kapalıdır. Şu anda yalnızca bir tane kullanılabilir olduğundan, ekip portföy seçeneklerinin sayısını genişletmeye çalışıyor. Dikkate değer ilginç bir proje..

NOT: Daha önce ticaret bot’ların yararlı olup olmadığı ile ilgili haber yapmıştık. Bütünleyici olması açısından o haberimizi de okumanızı tavsiye ediyoruz. Haberi görmek için TIKLAYIN