Loading...
btc
BTC
0.04%
Bitcoin
66.071,87 USDT
eth
ETH
1.91%
Ethereum
3.548,17 USDT
bch
BCH
1.68%
Bitcoin Cash
429,99 USDT
xrp
XRP
3.76%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
2.03%
Litecoin
79,19 USDT
bnb
BNB
0.38%
Binance Coin
605,58 USDT
sol
SOL
1.2%
Solana
144,78 USDT
avax
AVAX
-0.84%
Avalanche
30,04 USDT
ada
ADA
0.15%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
0.28%
Poladot
6,18 USDT
doge
DOGE
1.02%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
1.87%
Shiba Inu
0,00 USDT

Güncel MediShares (MDS) Coin rehberi: MDS coin nedir? Temel analiz

MediShares (MDS) Coin nedir Yatırım yapılır mı?
MediShares (MDS) Nedir?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

MediShares (MDS) Coin nedir? MediShares, dünyanın ilk karşılıklı yardım pazarı olan blockchain teknolojisini yaratmayı amaçladığı için bu konuda hoş karşılanan istisnalardan biridir. İşlemlere güvenin katılması, genel verimliliğin artırılmasına ve sigorta şirketleri için operasyonel maliyetlerin düşürülmesine yardımcı olacaktır.


MediShares (MDS) Coin Nedir? Pazara Yeni Ne Getiriyor.

MediShares (MDS) Ethereum merkezli merkeziyetsiz ve açık kaynaklı karşılıklı yardım piyasası, blockchain ve medikal sektörü bir araya getirmeyi umuyor. Dünyadaki herkes, girişimle ilgili akıllı sözleşmeye MDS  göndererek karşılıklı yardım planına katılabilir. Ayrıca, sağlanan akıllı sözleşme şablonlarını kullanarak herkes karşılıklı yardım sigortacısı olabilir.

MediShares (MDS coin) Teknik Özellikleri

MediShares, Ethereum‘a dayandığından, bu ekosistemi doğrudan kullanarak bulabileceğimiz aynı işlevselliği sunacaktır. Akıllı sembol teknolojisi, tüm tokenlar buna göre bu kod satırları tarafından kilitlendiğinden, güvenilmez senaryolara izin verecektir. Dahası, hem kullanıcılara hem de karşılıklı yardım sigortası sağlayanlara aynı zamanda düşük işletme maliyetleri sağlar.

Görünüşe göre MDS, merkezi olmayan özerk organizasyon modelini de kapsayacak. Bu nedenle, ekosistemin beklendiği gibi çalışmasını sağlamak için herhangi bir merkezi otoriteye ya da kişiye ihtiyaç yoktur. Böylelikle, aynı zamanda, sigorta teklif eden herkesin pazardaki MDS ödüllerini almaya hak kazanmasıyla, bir teşvik sisteminin oluşturulmasına da izin verecektir.

Platformunda yer alan poliçe sahipleri, bu özel blockchain projesinin başka bir tanımlayıcı özelliği olan topluluğun geri kalanıyla kar ve değeri paylaşabilirler. MediShares’in, dünya pazarının pazara gelmesiyle, yakın gelecekte gerçekleşmesi beklenen performansının nasıl olacağını görmek ilginç olacaktır. Bir kişinin coğrafi konumuyla ilgili engelleri ve kısıtlamaları yıkmak, çok sayıda yeni kullanım durumu ve stratejisine olanak tanıyacaktır.

 MDS coin deyatları

Web sitesine göre, MDS belirtecine dikkat etmenin birçok nedeni vardır. Karşılıklı yardım sistemini birleştiren her yeni kullanıcı, MDS’nin yakılmasına ve dolaşımdaki arzın azalmasına neden olur. Üstelik, ek kullanıcılar ayrıca akıllı sözleşmelerde daha fazla jetonun kilitlenmesine neden olur; bu da jetonun değerini olumlu etkilemelidir. MediShares ekibi ayrıca, risk rezerv sermayesinin toplam kârının% 50’sini kullanarak dolaşımdaki MDS’yi geri almayı planlıyor.

MediShares (MDS) Yol Haritası

MediShares-mds-coin-yol-haritasi

MDS için ssgari yaşanabilir ürün, geliştirmenin son aşamalarındadır ve çok yakında açıklanmalıdır. IOS ve Android uygulamalarının geliştirilmesi 2018 yılının ikinci çeyreğinde ve yan teknolojinin uygulanmasıyla başlayacaktır. Bu yılın sonunda, 2018 yılının son çeyreğinde platformunun piyasaya sürülmesiyle birlikte daha fazla güvenlik denetimi ve testi gerçekleştirilecektir. Bu noktadan sonra, ekip, popülaritesi arttıkça platformu ölçeklendirmeye odaklanacaktır.

MDS coin canlı fiyat grafiği

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.