1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. OKEx, spot ticaret için Mina Protocol’ün yerel token’ı MINA’yı listeliyor

OKEx, spot ticaret için Mina Protocol’ün yerel token’ı MINA’yı listeliyor

OKEx, spot ticaret için Mina Protocol’ün yerel token’ı MINA’yı listeliyor
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

OKEx, Mina Protocol’ün yerel kripto varlığı olan MINA’nın spot ticaret piyasalarımızda listelendiğini duyurmaktan mutluluk duyar. MINA ticareti aşağıdaki programa göre başlayacaktır:

  1. MINA para yatırma işlemleri 31 Mayıs TSİ xx:xx’de/da başlayacak
  2. MINA/USDT için spot ticaret 1 Haziran TSİ 03:00’te başlayacak
  3. MINA para çekme işlemleri 2 Haziran TSİ 13:00’te başlayacak

Not:

-OKEx, MINA’nın işlemleri için Açık Artırma kullanacak, Açık Artırma hakkında daha fazla bilgi edinin.

-OKEx, işlemi açtıktan sonra kullanıcıların satın alma miktarını sınırlayacaktır: Limit, açılıştan sonraki 1 saat içinde 5.000$ olacaktır; limit 1 saat sonra 10.000$’a yükseltilecektir; 1 saat 30 dakika sonra limit 20.000$’a çıkarılacak ve 2 saat 30 dakika sonra limit kaldırılacaktır.

Mina Protocol, DApp’leri daha verimli çalıştırmak adına hesaplama gereksinimlerini azaltmak için oluşturulmuş minimal bir “özlü blok zinciridir”. Mina, kullanımdaki büyümeye rağmen boyutu sabit kalacak şekilde tasarlandığından dünyanın en hafif blok zinciri olarak tanımlanıyor. Ayrıca, güvenlik ve merkeziyetsizlik açısından dengeli kalıyor. Proje, Ekim 2020’de Coda Protocol’den Mina’ya değiştirildi.

Varlık adı: Mina Protocol

Kısaltma: MINA

Toplam arz: İlk arz 1.000.000.000 olup, ilk enflasyon yıllık %12 olup, ilk 5 yılda her yıl %7’ye düşecek ve %7’de kalmaya devam edecektir.

Bu listelemeyle ilgili herhangi bir sorunuz olursa lütfen resmi OKEx Telegram grubu veya Destek Merkezi aracılığıyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Risk uyarısı: Dijital varlıkların ticareti önemli riskler içerir ve yatırılan sermayenizin kaybolmasına neden olabilir. İlgili riskleri tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye aldığınızdan emin olmalısınız.

OKEx,

May 31, 2021