Ninja Cash Nedir? Gelecek Vaad Ediyor mu?

ninja cash nedir?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ninja Cash nedir? Kripto para kullanıcıları, eşler arası Bitcoin borsalarına büyük ilgi gösteriyorlar. Bu pazarda bir çok platform var ve bu platformlar arasında sıkı bir rekabet var. Bu platformlar arasında fark yaratmak istiyor.


 

Ninja Cash Nedir ve Hangi Çözümü Sunuyor?

Borsa söz konusu olduğunda, kullanıcılar kendi oranlarını ve pazarlarını belirleyebilirler. Diğer birçok platformdan farklı olarak, tamamen merkezi değildir ve kişinin müşteri doğrulama adımlarını bilmesini gerektirmez. Ninja Cash, Bitcoin veya Ethereum satın almak veya satmak için tamamen anonim bir yoldur. LocalBitcoins gibi platformlardan çok farklı kılan en önemli özellik anonim olmasıdır.

Kullanırken aynı zamanda bir kayıt işleminin veya kimlik doğrulamasının olmaması şüphesiz birçok kullanıcıyı çekecektir. Ek olarak, kullanıcılar cüzdan anahtarlarının kontrolünü tamamen ellerinde tutabilirler, çünkü bu platform kullanıcı fonlarının sorumlusu olarak hareket etmiyor.

Borsa merkezi olmayan bir girişim olduğundan, ulusal sınırlar, dini inançlar ya da bu çizgilerdeki herhangi bir şey tarafından geri alınmaz. Tüm işlemler yüz yüze tamamlanır ve herhangi bir ödeme yöntemi ile çözülebilir. Anlaşma, uygulama aracılığıyla her iki tarafça kesinleştiğinde, söz konusu coinler doğru cüzdanlara aktarılır.

Ninja Cash Gelecek Vaad Ediyor mu?

Mevcut haliyle, projenin büyük bir potansiyele sahip olduğu açıktır. Bu erken aşamada hem Bitcoin hem de Ethereum’a verdiği destek göz önüne alındığında, diğer para birimlerine yatırım yapmak da önemli bir seçenektir.  P2P dünyasında daha fazla rekabet her zaman iyidir.

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ninja Cash Nedir? Gelecek Vaad Ediyor mu?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.