BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. İncelemeCüzdan
  3. Ninja Cash Nedir? Gelecek Vaad Ediyor mu?
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Ninja Cash Nedir? Gelecek Vaad Ediyor mu?

Ninja Cash Nedir? Gelecek Vaad Ediyor mu?
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ninja Cash nedir? Kripto para kullanıcıları, eşler arası Bitcoin borsalarına büyük ilgi gösteriyorlar. Bu pazarda bir çok platform var ve bu platformlar arasında sıkı bir rekabet var. Bu platformlar arasında fark yaratmak istiyor.


 

Ninja Cash Nedir ve Hangi Çözümü Sunuyor?

Borsa söz konusu olduğunda, kullanıcılar kendi oranlarını ve pazarlarını belirleyebilirler. Diğer birçok platformdan farklı olarak, tamamen merkezi değildir ve kişinin müşteri doğrulama adımlarını bilmesini gerektirmez. Ninja Cash, Bitcoin veya Ethereum satın almak veya satmak için tamamen anonim bir yoldur. LocalBitcoins gibi platformlardan çok farklı kılan en önemli özellik anonim olmasıdır.

Kullanırken aynı zamanda bir kayıt işleminin veya kimlik doğrulamasının olmaması şüphesiz birçok kullanıcıyı çekecektir. Ek olarak, kullanıcılar cüzdan anahtarlarının kontrolünü tamamen ellerinde tutabilirler, çünkü bu platform kullanıcı fonlarının sorumlusu olarak hareket etmiyor.

Borsa merkezi olmayan bir girişim olduğundan, ulusal sınırlar, dini inançlar ya da bu çizgilerdeki herhangi bir şey tarafından geri alınmaz. Tüm işlemler yüz yüze tamamlanır ve herhangi bir ödeme yöntemi ile çözülebilir. Anlaşma, uygulama aracılığıyla her iki tarafça kesinleştiğinde, söz konusu coinler doğru cüzdanlara aktarılır.

Ninja Cash Gelecek Vaad Ediyor mu?

Mevcut haliyle, projenin büyük bir potansiyele sahip olduğu açıktır. Bu erken aşamada hem Bitcoin hem de Ethereum’a verdiği destek göz önüne alındığında, diğer para birimlerine yatırım yapmak da önemli bir seçenektir.  P2P dünyasında daha fazla rekabet her zaman iyidir.

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: