1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. New York Başsavcısından dikkat çeken kripto uyarısı

New York Başsavcısından dikkat çeken kripto uyarısı

New York Başsavcısından dikkat çeken kripto uyarısı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

New Yok eyalet Başsavcısı Letitia James’ten ilginç kripto uyarısı geldi.

New York Başsavcısından dikkat çeken kripto uyarısı

New York Eyalet Başsavcısı Letitia James, vatandaşları kripto para yatırımları konusunda uyardı. Mayıs ayında yaşanan dip sonrası, piyasada milyarlarca dolar kaybedilmiş ve yatırımcılar zarar görmüştü.

Öte yandan, Başsavcı’nın uyarısının özellikle kripto paralara yönelik yeni düzenlemelerin habercisi olarak anlamak da mümkün.

New York Başsavcısından dikkat çeken kripto uyarısı

Başsavcı, yaptığı uyarıda New York’lulara seslendi ve zor kazandıkları paralarını yüksek riskli kripto paralara yatırmamaları konusuna dikkat çekti. Baş Savcı, hızlı ve yüksek servet vadelien projelerden uzak durmaları konusunu vatandaşları uyarırken kripto para piyasasında uzun süredir var olan coinler ya da çok bilinen borsaların da çökebilecekleri konusunu vurguladı.

New York Başsavcılığının uyarısı, New York Eyalet Meclisinin, çevreye verdiği zarar ve yüksek karbon emisyon değerleri nedeniyle kripto para madenciliğini eyalet genelinde yasaklamasıyla eş zamanlı olarak geldi.

Elbette meclisten geçen yasağın New York Valisince de onaylanması gerekiyor. Yasa Vali tarafından onaylanırsa, New York kripto para madenciliğini yasaklayan ilk ABD eyaleti olarak tarihe geçmiş olacak.

Yasanın onaylanması kripto para piyasasında da bir volatilite yaratabilir.

Canlı BTC fiyatı: $ 23,022.17

İlgili : Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

İlgili: Bitcoin güncel fiyat tahmini, BTC geleceği yorum ve analiz.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: