Loading...
btc
BTC
0.61%
Bitcoin
67.063,81 USDT
eth
ETH
0.31%
Ethereum
3.514,46 USDT
bch
BCH
0.81%
Bitcoin Cash
394,45 USDT
xrp
XRP
3.42%
Ripple
0,59 USDT
ltc
LTC
-0.15%
Litecoin
73,29 USDT
bnb
BNB
0.24%
Binance Coin
594,80 USDT
sol
SOL
2.67%
Solana
173,65 USDT
avax
AVAX
2.18%
Avalanche
28,78 USDT
ada
ADA
-0.7%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
-0.3%
Poladot
6,32 USDT
doge
DOGE
6.74%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
1.72%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Kripto Para Haberleri
  3. NEM (XEM coin) Gündem: Symbol Blockchain isimli projesini duyurdu

NEM (XEM coin) Gündem: Symbol Blockchain isimli projesini duyurdu

Ripple nasıl alınır? - XRP almadan önce bilmeniz gereken her şey!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Halka açık kayıt teknolojileri alanında küresel bir marka olan ve 2017’den beri kurumsal çözümlerde genişlemeye öncülük eden NEM, yeni projesi olan Symbol Blockchain projesini duyurdu. 


 

 

NEM, yakında Symbol blockchain’ini yayınlayacak

NEM, bu yıl kurumsal kullanıma hazır bir blok zinciri olan Symbol ağını yayınlama yolunda. Bu adım, NEM’in Blockchain teknolojisinin geleceğine ilişkin fayda merkezli ilkesinin bir devamı olarak görülüyor.

NEM’in Proof of Stake konsensüs mekanizmasının en eski somutlaştırmalarından biri olan NIS1 blok zinciri, Blockchain alanında ilklerin yaşanmasını sağlıyor. Bu blok zinciri aynı zamanda ilk değişmez varlıklara, lüks ürünler için tedarik zinciri uygulamalarına ve yerleşik çoklu imza özelliklerine de ev sahipliği yapıyor.

Uyumlu tokenleştirme ile birlikte basitleştirilmiş çoklu imza gibi araçlar, gelişmiş varlık yönetimini etkinleştirdi. NIS1’in tedarik zinciri çözümlerine topluluk liderliğindeki erken katılımı da lojistikte NEM markasının oluşmasına fırsat verdi. NIS1’in en seçkin çözümleri, topluluk öncülüğünde de olsa, kurumsal kullanım örnekleri oldu.

symbol blockchain NEM (XEM coin) Gündem: Symbol Blockchain isimli projesini duyurdu

NIS1 kurumsal kullanıma hazır bir bileşim

NEM, Bitcointalk iş parçacığından oluşan bir taban hareketi üzerine inşa edildiğinden, NIS1 zinciri, ağ genişlemesinin temel itici gücü olan özel, küresel olarak dağıtılmış bir topluluk elde etti. Topluluğun güçlü çabaları sayesinde NEM ekosisteminin mükemmelleştiği seçkin bir rota oluştu. Symbol ağı, ticari kullanım durumları için özel iyileştirmelerle NIS1’in özelliklerini oluşturan, kurumsal kullanıma hazır çözümlerin bir bileşimi olarak karşımıza çıkıyor.

Symbol, NIS1’in yol haritasındaki en başarılı kilometre taşlarına odaklanıyor.

İlgili haber: NEM (XEM) Coin fiyat tahmini: 2020, 2021, 2022

Symbol, NEM’i ticaret dünyasına taşımasına rağmen, NEM topluluğu daha geniş bir ekosistemde yer alıyor. Bunu sağlamak için Symbol’un yaklaşan lansmanına, yalnızca güvenilir XEM sahipliğinin kanıtıyla erişilen ve sosyal medya benzeri bir ekosistem olan NEM Hub’ın lansmanı eşlik etti.

NEM Hub, Avrupa’nın önde gelen Blockchain hızlandırıcısı DAO Maker’ın bir yazılım ürünü olan Social Mining kullanılarak başlatıldı.

symbol blockchain NEM (XEM coin) Gündem: Symbol Blockchain isimli projesini duyurdu

Topluluk ağda söz sahibi olmaya devam edecek

NEM Hub, Symbol aracılığıyla NEM’in kurumsal odaklı büyümesinin topluluğun sahip olduğu sese ve güce müdahale etmemesini sağlamada çok önemli bir rol oynuyor. Bunun yerine merkez, toplumu çabalarını kolayca organize etme, toplum içinde ve aracılığıyla algılarını dile getirme ve onaylama ve NIS1 zincirinin yönü ve büyümesi için kolaylaştırılmış bir fikir birliği sağlama yetkisi veriyor.

Yeni başlatılan Symbol ağı, NIS1 yayın zinciri ile senkronize edilerek genel-özel hibrit dağıtım oluşturmak için başlatılacak. Kurumsal kullanıma hazır olan Symbol, özel bir eklenti olarak işlev görürken topluluk tarafından yönetilen ve doğrulanan NIS1 zinciri, her zaman güçlü bir genel ağ olarak çalışacak.

İlgili haber: NEM (XEM) Coin nedir, nereden ve nasıl alınır, geleceği var mı?

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.