1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. NBA yıldızı Stephen Curry ‘ nin kripto maymunlarına paha biçilemiyor!

NBA yıldızı Stephen Curry ‘ nin kripto maymunlarına paha biçilemiyor!

NBA yıldızı Stephen Curry ‘ nin kripto maymunlarına paha biçilemiyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

NBA yıldızı Stephen  Curry  İki kez MVP, üç kez NBA şampiyonluğu etmişti, şimdi ise kripto sahasına sağlam ayak bastı.

 

NFT’ler NBA’e Ulaştı: NBA yıldızı Stephen Curry, ‘Bored Ape’i 180 Bin Dolara Satın Aldı

 

Üç kez NBA şampiyonu Stephen Curry, Bored Ape dijital sanatını satın alarak NFT çılgınlığına katılan en son süperstar oldu.

NFT çılgınlığı güçlenmeye devam ederken, Golden State Warriors ikonu Stephen Curry kısa süre önce Crypto Twitter’da trend olan NFT koleksiyonlarından biri olan Bored Ape’i satın almak için yaklaşık 180.000 dolar değerinde 55 ETH harcadı.

 

NBA yıldızı Stephen Curry, nadide parça  Bored Ape NFT’yi satın aldı

 

İki kez MVP Stephen Curry , şimdi Bored Ape Yacht Club (BAYC) koleksiyonunda var olacak 10.000 birimlik bir parçaya  sahip. İlginç bir şekilde , Curry ilk fiyatının 80 katından fazla bir fiyata satın almadan sadece üç ay önce 0.68 ETH (2.210 $) ve 1.5 ETH (4.875 $) karşılığında satıldı.

 

Bored Ape NFT’leri, kıyafetler, şapkalar, kürk, yüz ifadeleri ve daha fazlası gibi 170’in üzerinde farklı özelliğe sahiptir. Her özelliğin belirli bir oluşma olasılığı vardır ve Curry’nin Bored Apeleri , Bored Ape koleksiyonundaki en nadir özelliklerden bazılarına sahiptir.

 

Ape  NFT’sinin mavi kürklü zombi gözleri var ve tüvit bir takım giyiyor. “Zombi gözleri” %3 nadirliğe sahipken, canı sıkılan maymunların sadece %1’inde tüvit takım elbise var. Nadirlik, Curry’nin maymunu için birkaç teklifi tetikledi ve en yüksek teklif 40 ETH’ye (129.692 $) verildi.

 

Bored Ape  1.3 Milyon Dolara Satıldı

 

Bored Ape Yacht Club NFT’leri, CryptoPunk ve 1.3 milyon dolara kadar yükselen şu anda trend olan ETHRocks ile birlikte son iki ayda en çok satan dijital sanatlardan bazıları oldu.

 

BAYC projesi en büyük satışını bu ayın başlarında kaydetti. Geçen hafta birisi OpenSea’de 3749 numaralı Bored Ape için 400 ETH (cari fiyatlarla 1.3 milyon dolar) ödedi ve şu anda 1.500 ETH (4,8 milyon dolar) olarak fiyatlandırılıyor.

 

Maymun birden fazla arzu edilen özelliğe sahiptir, ancak en nadiri %0,65 nadirlik ve koleksiyondaki sadece beş maymunda bulunabilen som altın kürkü olan lazer gözleri olması.

Bu arada proje, Curry’nin satın alımından önce 28 Ağustos, 16:00 ET’de tüm Bored Apes’lerin anlık görüntüsünü alacağını duyurdu. Maymun Sahipleri, BAYC’nin yol haritasına göre, muhtemelen mevcut sıkılmış maymunları mutant maymunlara (NFT Yetiştiriciliği) dönüştürecek bir “Mutant Serum” alacaklar.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.