1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Kava 8 ana ağ güncellemesine az kaldı: Fiyatları olumlu etkiler mi?

Kava 8 ana ağ güncellemesine az kaldı: Fiyatları olumlu etkiler mi?

Kava 8 ana ağ güncellemesine az kaldı: Fiyatları olumlu etkiler mi?
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kava ağı önemli bir güncellemeye hazırlanıyor. Kava 8 güncellemesi için 2 günden az kaldı. Söz konusu güncelleme Kava fiyatlarında olumlu sonuçlar doğurur mu?


Kava 8 ana ağ güncellemesine az kaldı: Fiyatları olumlu etkiler mi?

Cardano, Solana ve Avalanche ağlarında gerçekleşen bir dizi başarılı güncellemenin ardından bu kripto paralar yatırımcıların dikkatini çekti. Bu 3 kripto paranın fiyatlarında ciddi değer artışı yaşanıyor. Benzer canlılık son 1 yılda Ethereum çevresinde de yaşanıyor. Ethereum 2.0 çalışmaları, ETH/USD paritesinde ciddi hareketliliğe neden oluyor.

Bir DeFi platformu olan KAVA, blockchain’ler arası fon transferine olanak sağlıyor. Ayrıca DeFi yatırımcıları KAVA platformu üzerinden USDX ve birçok kripto para borç alabiliyor ve yine KAVA platformuna depozito edebiliyor. Bu sayede DeFi yatırımcıları pasif duran kripto para varlıkları üzerinden gelir elde edebiliyorlar.

Kava 8 ana ağı lansmanına 2 günden az kaldı ve KAVA yatırımcıları güncellemeyi heyecanla bekliyor.

KAVA 8 ile Kava Swap platformda başlatılacak ve DeFi yatırımcıları yeni yatırım araçları ile tanışacak. Otomatik Piyasa Yapıcı adı verilen akıllı sözleşme sayesinde Kava kullanıcıları çeşitli blockchain’ler üzerinden swap işlemleri yapabilecek.

Lütfen Bkz: Yılın en çok kazandıran kripto parası rekora doymuyor!

KAVA yazının kaleme alındığı saatte 8.30 dolar bandında işlem görüyor. KAVA, 677 milyon dolarlık piyasa büyüklüğü ile CoinMarketCap sıralamasında 114’üncü sırada yer alıyor. KAVA en yüksek değerini 7 gün önce 8.87 dolar ile gördü. KAVA 8 ile Kava token daha yüksek değerlere ulaşabilir.

Aşağıdaki grafikte Kava Token fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

kava 8 Kava 8 ana ağ güncellemesine az kaldı: Fiyatları olumlu etkiler mi?

Kaynak