NANO coin fiyat tahmini, fiyat analizi ve gelecek öngörüleri

NANO Coin fiyat tahmini
NANO Coin fiyat tahmini
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

NANO Coin fiyat tahmini 2018, NANO’ya yatırım yapır mı? Nano son 4 aydır istikrarlı bir şekilde düşüyor. Ancak Nano tutanlar için bu süreç sonunda bitiyor. Nano (Railblocks) 2018 Ocak ayında yeniden markalaşmaya gitmişti. Yeniden markalaşma Nano tutucular için iyi para kazandırmıştı. 

NANO Fiyat Tahmini 2018, NANO’ya Yatırım Yapılır mı?

Nano pazar performansı

Nano son 4 ayda önemli miktarda değer kaybetti. Bu zamana kadar da belirgin bir iyileşmenin yaşandığı söylenemez.  Nano 2018 başında tarihinin en yüksek seviyelerinde işlem gördü, 37.62 $’a kadar çıktı. Ancak 1 Ocak tarihinden itibaren başlayan değer kaybı bugüne kadar devam etti. Sonuç olarak Nano tutucuların kazançları önemli bir miktarda erozyona uğradı. Kayıp %90 oranında sadece son bir iki haftada ki kayıp %12 oranında, Nano topluluğu ve yatırımcılarında mutsuzluk hakim.

Nano İçin Yeni Yol Haritası

Nano’daki değer kaybının son bulması ve momentumun yukarı vermesi için, ekip yol haritasında güncellemeye gidiyor. Yakın bir tarihte yeni bir yol haritası yayınlandı. Yeni yol haritasında odak nokta Nano Cüzdan. Nano cüzdanların NEO cüzdandan esinlenerek tasarlanacak. Cüzdan Android, İOS VE Masa üstü bilgisayarlarda kullanılacak şekilde tasarlanıyor.

Açıklamaya göre yasal sorunlardan solayı bu cüzdanlar kullanılamıyor. Bu cüzdanların şu ana kadar mevcut  olmamasının gerekçesi olarak gösteriliyor.

Diğer önemli bir güncelleme ise ekip yeni bir web sayfası üzerinde çalışıyor. Ekip, Nano.co’dan Nanode.co’ya  yoğunlaşıyor. Sonuç olarak Nano yatırımcısıysanız sıkıntı ve ızdırap çekiyorsunuz bu aralar. Yeni yol haritasının (Road Map) etkisini bir kaç ayda ancak gösterebilecek. Nano ile gelişmeleri bloğumuzdan takip etmeyi öneriyoruz. Aramayı Nono Fiyat Koinmedya, Nano güncel haber Koinmedya şekilinde yaparsanız, daha çabuk yeni gelişmelerden haberdar olacaksınız.

Nano (NANO) v Fiyatlarını Etkileyecek Unsurlar

2018 yılının başından beri nerdeyse bütün kripto paralar önemli miktarda değer kaybetti. Nerdeyse diyoruz çünkü bir kaç istisna var EOS, NEO gibi. Bunun dışanda en önemli kripto paralardan Bitcoin, Monero, Litecoin vb gibi kriptolarda az veya çok değer kaybı yaşandı.

Güncel rakamlara göre  Coinmarketcap‘da, 1634 kripto para bulunuyor ve borsalarda işlem görüyor. Bu sayı size çok fazla görünebilir ancak bunların bir kısmı kripto ekosisteminden silinip gidecekler. Bunların yerini daha sağlam projeler ve onlara ait tokenler alacak. Gelişmekte olan yeni pazarda uçuculuk ve oynaklık kaçınılmaz, dolayısıyla yatırımlarınızda zarar etme riskiniz her zaman olacak

Kripto para piyasasında bütün projelerin hedefi, kendilerini destekleyen topluluğu büyütmek çünkü fiyat dalgalanmalarından etilenmeyi azaltacak ve kazanç potansiyelini artıracak en güçlü argüman budur. Fiyat artışları topluluğu büyüten başka bir döngüdür. 2018’in Şubat’ında Nano fiyatı sadece bir kaç günde 7 $’dan 15 $’a açıktı, bu fiyat artışı yeni MARKA olan Nano’nun bilinirliliğini önemli miktarda artırdı. Coin markette 19. sıraya kadar yükseldi.

Bu makalede, Nano’nun fiyatlarını tekrar yükselmesini sağlayacak önemli gelişmeleri bir kaç başlıkta paylaşacağız


Nitelikli ve Deneyimli Bir Ekip

Kripto para piyasalarına Railbocks(XRB) olarak giren Nano, Şubat 2018’de ismini değiştirdi. Ve eskiden ilgi görmeyen kripto para sadece bir hafta içinde %38 değer kazandı.  Market değeri 1.3 milyar dolara ulaştı. Bu hamle gelecekte yaşanan sorunlara çözüm bulmakta zorlanmayan ve radikal kararlar alan, akıllıca çözümler üretme kabiliyeti olan, güçlü bir ekibin olduğu anlamına geliyor.

Kripto Para Uzamanlarının Olumlu Geri Bildirimleri

Kripto para pazarında referans kişilerin geri bildirimleri son derece önemlidir. Charlie Lee (Litecoin Kurucusu) gibi uzmanların pazarda bulunan paralar hakkındaki yorumları önemli bir etkiye sahiptir. Charlie Lee, kişisel Twitter hesabından Nano’nun Whitepaper‘ını, yenilikçi teknolojisi ve işlevselliği nedeniyle övdü. Ünlü kripto para uzmanlarının yorumları belirleyici olmasa da son derece önemlidir.

Android Cüzdanının Yakın Zamanda Piyasaya Sunulması

Akıllı telefonlar, modern toplumun bağımlı olduğu bir teknoloji dolayısıyla bu kadar popüler bir teknoloji için Android cüzdan üretmek son derece akıllı bir harekettir. Nano’nun halihazırda piyasa da olan cüzdanları var. Ekip yeni Android cüzdanın alfa testinin tamamlandığını zaten duyurmuştu. Bu cüzdanın yayına alınmasıyla önemli miktarda yatırımcının bu cüzdanı kullanılacağı tahmin ediliyor. Bu da doğal olarak fiyat üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacak.

Twitch Desteği

Twitch, Amazon’un sahip olduğu çok iyi bilinen bir oyun platformu. Twich, Nano‘yu aboneleri için geçerli bir para olarak kabul etmeye başladı. Bu platformun şu anda 10 binden fazla abonesi var ve gelecekte bu sayının artması bekleniyor. Twitch’in desteği Nano’un bilinirliği üzerinde olumlu etiye sahip olacak.

Twitch, Amazon’un sahip olduğu iyi bilinen bir oyun akışı platformudur. Twitch, Nano‘yu abonelerinden geçerli bir para birimi olarak kabul etmeye başladı. Bu akış platformunun şu anda 10.000‘den fazla abonesi var ve gelecekte daha da artması bekleniyor. Bu nedenle, Twitch‘in desteği Nano’nun artan dolaşımına ve popülerliğine katkıda bulunabilir.

Coinbase Borsasında Listelenme

Nano şu anda en fazla Binance borsasında işlem görüyor. Coinbase ile ilgili bir çok kripto paranın adı geçiyor. Coinbase dünyada en fazla kullanılan borsalardan bir tanesi, bir çok yatırımcı Nano‘nun Coinbase de listelenmesi konusunda karamsar ancak büyük bir yatırımcı kitlesinin beklentisi hala devam ediyor. Listelenme gerçekleşirse korkunç bir değer artışından bahsediliyor.

Nano güncel fiyat

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
NANO coin fiyat tahmini, fiyat analizi ve gelecek öngörüleri
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.