1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. SIA gündem: Merkezsiz bulut depolama projesi Siacoin tekrar piyasaya dönüyor

SIA gündem: Merkezsiz bulut depolama projesi Siacoin tekrar piyasaya dönüyor

SIA gündem: Merkezsiz bulut depolama projesi Siacoin tekrar piyasaya dönüyor
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın ilk ticari merkezsiz bulut depolama projesi Siacoin tekrar piyasaya dönüyor. SC son 30 günde ciddi kazanımlar elde etti.


Merkezsiz bulut depolama projesi Siacoin yükseliyor

Siacoin (SC) kendine hedef olarak merkezsiz bulut depolama alanını seçmiş bir projedir. Haliyle bu alanda faliyet gösteren Dropbox, Amazon S3 ve Google Drive gibi dünya devleri ile rekabet içerisindedir. Özellikle, kişisel bilgilerin anonimliğini sürdürmek için dijital varlıkların entegrasyonunu parçalamayı amaçlamaktadır.

SIA/USD paritesi

merkezsiz bulut depolama projesi Siacoin SIA gündem: Merkezsiz bulut depolama projesi Siacoin tekrar piyasaya dönüyor

  • Siacoin an itibariyle 0.0034 USD
  • Siacoin Bitcoin paritesi ise 0.00000036.
  •  Siacoin (SC) an itibariyle Coinmarketcap’te 57. sırada yer alıyor.
  • Toplam piyasa hacmi 1492,926,893 USD.
  • Özellikle son 24 saatteki işlem hacmi 2,836,113 USD.
  • Dolaşımdaki toplam token adeti 40,891,393,425

Değerlendirme

Kripto para biriminin bugünkü değerleriyle 25 gün önceki değerlerini mukayese edelim. 5 Mayıs’a geri döndüğümüzde Siacoin fiyatının 0.00261 USD olduğunu görüyoruz. Son 24 saat içerisinde 0.0042 USD’ye çıktığını göz önünde bulundurursak, 5 Mayısa’tan beri SC %45.59 artış göstermiş. Yukarıdaki grafiğe bakarsanız, özellikle Nisan ayında SC’nin değerinde büyük iniş çıkışlar yaşandığını görüyoruz. Gerçi bu olaya yabancı değiliz. Piyasa hacmi düşük tüm altcoinlerde karşılaştığımız bir mevzu. Buna rağmen, Siacoin 2 Mayıs’tan itibaren yönünü kuzeye çevirmiş ve artışa geçmiştir.

Fiyat ne olur?

Şimdilik fiat şu olur diyemiyoruz. Mevcut görüntüsü artışın tamamen BTC’ye bağlı olduğunu görüyoruz.  BTC’de hareket tüm piyasayı etkiliyor, Siacoin’den bundan istisna değil.

Şu an Bitcoin’de boğa piyasasında ancak BTC bu seviyeye düzeltme yapmadan geldi. Günlerdir KoinMedya olarak düzeltme beklediğimizi bildirmiştik. Düzeltmenin kaçınılmaz olduğunu düşünüyorum. Bitcoin’de yaşanabilecek düzeltmenin boyutu ile ilgili Bitcoin’de beklenen düşüşün faili bulundu yazımızı okumanız kendinize strateji belirlemeniz açısından faydalı olacaktır.

Ayrıca, Bitcoin ne sonsuza dek artışını devam ettirir ne de sonsuza dek düşer. Bu kural projesi sağlam olan diğer altcoinler için de geçerlidir. Siacoin de bir Altcoin olduğundan dolayı, Altcoinler yakın geleceği için Ethereum Bitcoin paritesi, Altcoinleri kötü günlerin beklediğini gösteriyor yazımızı okumanızı öneriyorum.

kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: