Milyarder yatırımcıdan heyecan veren Bitcoin tahmini!

Bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milyarder yatırımcı Tim Drapper, heyecan veren bir Bitcoin tahmini paylaştı. Detaylar ve Bitcoin’e ait teknik veriler haberimizde.

Milyarder yatırımcıdan heyecan veren Bitcoin tahmini!

Bitcoin 17.000 dolarlık kuvvetli direnci kırmaya çalışıyor. Bu direnç noktası üzerinde ayılar ile boğaların kıyasıya bir mücadele içerisinde olduğunu görüyoruz. FTX çöküşünden sonra 15.862 dolara kadar gerileyen ve yılın en düşük seviyelerini bu fiyat düzeyinde kaydeden BTC, yeni bir birikim dönemine girmiş görünüyor.

Lider kripto para birimi için analistlerin değişik tahminleri olduğunu görüyoruz. Hepsi analizlerini belirli temeller üzerine dayandırarak yatırımcılar ile paylaşıyor. Ancak son zamanlarda bu kadar heyecan verici bir tahmini ilk defa duyuyoruz.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Milyarder Tim Drapper, CNBC ile yeni bir röportaj yaptı ve Bitcoin tahmini güncelledi. Trapper, daha önce 2022 yılının sonunda görüleceğini tahmin ettiği seviye için tarihi güncelledi ve lider kriptonun parabolik bir ralliye girerek herkesin düşündüğünden daha erken 250.000 dolara çıkacağını belirtti.

Drapper’a göre Bitcoin 2023 yılının ilk altı ayında bu seviyeyi görecek. Draper, Bitcoin’in mevcut fiyatından yaklaşık %1.370’lik potansiyel bir boğa koşusuna çıkmasının birkaç nedeni olduğunu dile getirdi.

“Tahminimi altı ay uzattım. 250.000 dolar hala benim numaram.”

Ünlü milyarder, kadınların Bitcoin kullanım oranının şu anda düşük olduğunu onların sisteme dahil olmasının BTC için bir katalizör olacağını belirtti.  Draper’a göre, Bitcoin’in fiyatını artırabilecek bir diğer faktör de 2024 için planlanan bir sonraki halving. Bu yarılanmanın tüm analistlere göre ortak bir yükseliş katalizörü olduğunu da belirtelim.


Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 16.980 dolardan işlem görüyor. BTC, 326 milyar dolarlık değeri ile kripto piyasasının %38,3’ünü domine ediyor.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Bitcoin (BTC) haftalık fiyat hareketleri

Bitcoin

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Milyarder yatırımcıdan heyecan veren Bitcoin tahmini!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.