Loading...
btc
BTC
0.33%
Bitcoin
64.354,88 USDT
eth
ETH
-0.62%
Ethereum
3.496,52 USDT
bch
BCH
0.44%
Bitcoin Cash
384,64 USDT
xrp
XRP
-0.48%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.2%
Litecoin
74,02 USDT
bnb
BNB
-0.02%
Binance Coin
586,00 USDT
sol
SOL
0.3%
Solana
135,00 USDT
avax
AVAX
-9.04%
Avalanche
25,00 USDT
ada
ADA
-0.29%
Cardano
0,37 USDT
dot
DOT
0.61%
Poladot
5,65 USDT
doge
DOGE
-0.19%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
1.01%
Shiba Inu
0,00 USDT

Milyarder Mike Novogratz’tan önemli Bitcoin açıklaması

bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Milyarder Mike Novogratz, Bitcoin’in mevcut durumu ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Ona göre son 6 ayda BTC’de dikkat çeken değişimler var. Açıklamasının ayrıntılarına bakalım.


Milyarder Mike Novogratz’tan önemli Bitcoin açıklaması

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, geçtiğimiz altı ay içinde boğa Bitcoin görünümünün daha da güçlendiğini ifade ediyor.

CNBC’ye verdiği yeni röportajında değerlendirmelerde bulunan Novogratz, 2023’te şimdiye kadar istikrarlı bir bireysel yatırımcı ticareti olduğunu söylüyor. Buna ek olarak spot Bitcoin exchange-traded funds (ETF) çıkarılması ile ilgili güçlü ihtimallerin sahip olduğu boğa BTC öngörüsünü daha da güçlendirdiğini kaydediyor. Şöyle açıklıyor:

“Bitcoin ek bir benimsenme döngüsüne sahip değil mi? Bu yıl Bitcoin’e güç veren şey bireysel yatırımcılar oldu. Almaya devam ettiler ve bu alımlara devam ediyorlar. Şimdi ETF de geliyor. Bugün Bitcoin konusunda long olmaya daha yatkınım. Özellikle de geçtiğimiz altı ay ile kıyaslandığında. Altı ay önce çok korkunçtu. Şimdi ise gelecek daha net olmaya başladı.”

İlgili – Ünlü analistten önemli Bitcoin ve XRP açıklaması: Konsolidasyonla zayıflığı karıştırmayın!

Novogratz, şu an Bitcoin ile düzenleyiciler ve merkez bankaları arasında bir gerginlik olduğunu söylüyor. Buna rağmen Bitcoin’in benimsenmesinin artmaya devam edeceğine inanıyor. Özellikle de lider kripto paranın geçtiğimiz birkaç yıl içinde üst düzey skandallar ve yüksek faiz oranı artışlarının olduğu bir ortamda hayatta kalabilmesine dikkat çekiyor.

Bitcoin, altı ay önce yaşanan FTX skandalından büyük darbe almış ve 16.000 dolar seviyesine düşmüştü.

Ünlü milyarder, Bitcoin’in dijital altın ve bir değer saklama aracı olduğuna inandığını söylüyor. Bu durum da merkez bankalarının gergin olmasına yetiyor. Ancak buna rağmen bir kere Bitcoin’in piyasaya çıktığını ve artık kalıcı olduğunu ifade ediyor. Çünkü benimsenme döngüsü devam ediyor. Ona göre BTC çok büyük bir fikir ve büyük fikirleri öldürmek zor.

İlgili – Yüzde 616.000 kazanç elde eden kadim Ethereum balinası yeniden canlandı

İşte, ünlü ismin ilgili açıklamaları:

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.