1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Mike Novogratz Bitcoin inancını koruyor

Mike Novogratz Bitcoin inancını koruyor

Mike Novogratz Bitcoin inancını koruyor
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Galaxy Investment CEO’su Mike Novogratz uzun vadeli kripto düşüncesini açıkladı.

Mike Novogratz Bitcoin inancını koruyor

Galaxy Investment’in ünlü CEO’su Mike Novogratz’ göre, ulusal para birimlerini ihraç eden Merkez Bankaları ve Maliye Bakanlıkları bunları güvence altına almak için yeni varlıklara ihtiyaç duyacak. Novogratz, Bitcoin’in bunlardan biri olduğunu belirtiyor.

Yani elinizde katı varlıklarınız var. Gayrimenkulün katı bir varlık olduğunu biliyorsunuz. Altın katı bir varlıktır. Hisse senetleri ve elbette kriptolar da katı varlıklar olabilir.

 

Novogratz, Bitcoin’in temel avantajının, ekosisteminin emekleme aşamasında oluşuna bağlıyor ve Bitcoin’in yakın gelecekte hızla gelişeceğini, milyonlarca insan ve işletmenin onu güvenilir bir varlık ve ödeme aracı olarak kabul edeceğine olan inancını dile getiriyor.

 

Bir kaç yıl önce dışardan bakan insanlar artık [kripto] alanına giriyorlar; hedge fonlar giriyor, gerçek para yöneticileri giriyor, sigorta şirketleri giriyor…

Yeni oluşan dijital para bazlı finans sistemi, finans dünyası için daha eşitlikçi, daha şeffaf, daha verimli ve daha adil bir yapı oluşturuyor.

 

Novogratz’a göre, Bitcoin ve altcoinler yakın gelecekte makroekonomide önemli bir rol oynayacak.

 

Canlı BTC fiyatı: $ 22,960.15

İlgili: Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin almanın 8 kolay yolu

İlgili: En iyi, en güncel Bitcoin forumları BTC konuşulan Telegram toplulukları

İlgili: Bitcoin cüzdan nedir? 2021’nin en iyi Bitcoin cüzdanları

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.