1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Mike Novogratz bir sonraki Bitcoin rallisinin nasıl gerçekleşeceğini açıkladı!

Mike Novogratz bir sonraki Bitcoin rallisinin nasıl gerçekleşeceğini açıkladı!

Mike Novogratz bir sonraki Bitcoin rallisinin nasıl gerçekleşeceğini açıkladı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, bir sonraki Bitcoin rallisinin hangi şartlarda başlayacağını açıkladı. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Mike Novogratz bir sonraki Bitcoin rallisinin nasıl gerçekleşeceğini açıkladı!

Lider kripto para birimi Bitcoin, 2021 yılının kasım ayından bu yana yatırımcıları umutlandıracak bir ralli yapamadı. Bunun arkasında birçok neden yatıyor. Ancak pandemi sonrası oluşan enflasyonist dönemde Fed’in şahin politikalarının bunda etkisinin büyük olduğu biliniyor.

Bitcoin, 10 Kasım 2021’de 68,789 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti. O tarihten bu yana değerinden %57 kaybetti. 2022 yılında ise en yüksek 48,000 doları gördü. Bu yıl gördüğü en düşük fiyat ise 26,000 dolar bandındaydı.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

BTC, uzun süredir 28,000 dolar ile 29,500 dolar arasında dalgalanan bir değere sahip. Yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 29,206 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

Mike Novogratz bir sonraki Bitcoin rallisinin nasıl gerçekleşeceğini açıkladı!

 

Bitcoin’e yaptığı yatırımlarla bilinen Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz, bir sonraki kripto rallisinin arkasındaki itici gücün Bitcoin olacağını belirtti.

Bitcoin boğası, 465.100 Twitter takipçisinin bulunduğu kişisel sayfasında, piyasa değerine göre en iyi kripto varlığının ABD borsasından daha iyi performans gösterdiği açıkladı.

“Kripto kötü işlem görüyor. Bu, insanların inançlarını test eden bir dönem olacak”.

Novogratz’a göre, Bitcoin tüccarlarının, şahin duruşundaki herhangi bir değişiklik kripto piyasalarında bir ralliye ilham verebileceğinden Federal Rezerv’i yakından takip etmesi gerekiyor.

“Fed durakladığında/ürktüğünde BTC bir sonraki ralliye öncülük edecek. İyi projeler bunu takip edecek. Bu sektör gitmeyecek. Devrim niteliğindeki teknolojiyi ve değişimi inşa etmek kolay değil.”

Novogratz, daha önce altcoinlerin büyük bir düzeltme yaşayacağı konusunda uyarılar yapmıştı. Bitcoin boğası yaşanan piyasa koşullarına rağmen umudunu koruyor ve kripto piyasasının eninde sonunda toparlanacağına inanıyor.

Canlı Bitcoin fiyatı

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: